Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elhinnétek egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Acel kérdése:

Lányok! Elhinnétek egy pasinak, hogy ha összebújtok este akkor nem lesz szex?

Figyelt kérdés
A lány 20 én 21 és tényleg jó lenne lefeküdni már vele de korábban megbeszéltük hogy még nem lesz, ő azt mondja hogy nem akar nálam aludni mert biztosan rám mászna. Én meg tudom állni, de ezt el hinnétek?
2011. jan. 17. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na lehet, hogy én túl maradi vagyok, de legalább tudom mi a divat a mai gyerekek körében.

nem csak most, de a te korotokben is a sorrendet egész máshogy éreztem jónak: lefekvés, ott alvás, orális szex.

Szerintem a csak orális szex olyan szűzkurvs, bocs, hogy ezt a szót használom.

De érdekes volt meghallgatni a véleményetek, legalább tudni fogom a saját gyerekemnél hogy ez a divat, és nincs vele semmi baj.:)

2011. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen, mi értelme? nekem elég volna az is hogy összebújva alszunk, nem kell feltétlenül dugni is ha itt van.

Nem rég vagyunk együtt, neki sokadik kapcsolata nekem 3.

Persze mind ketten le akarunk feküdni egymással csak az a baja hogy nem akarja elsietni a kapcsolatot. Ha csak egy vágykielégítésről lenne szó már rég túlennék rajta szerintem.

Én már mondtam neki, hogy nem elsődlegesen azért vagyok vele nem megdugni akarom, tetszik és szeretnék vele lenni.

Csak most szerintem bajban van hogy megszegné azt amit megbeszéltünk és nem ezért nem akar átjönni :(

2011. jan. 17. 16:38
 13/15 A kérdező kommentje:
utolsó (szülő) Én szerintem azért egy kihalófélben lévő faj vagyok. Mert elég irreálisnak érzem magamat azokhoz a véleményekhez képest amit itt szoktam találni. Bár nálam azért a sorrend először alvásnál kezdődik, nem pedig az orálnál.
2011. jan. 17. 16:43
 14/15 anonim ***** válasza:

en is aludtam a baratommal jo nehany alkalommal,anelkulhogy szexelnenk,s nagyon jo erzes volt hozzabujni,karjaiban aludni,mellette ebredni..poedig o is mar 22 eves volt :)

de en biztam benne,s nem csalodtam :)

szoval,van aki elhiszi,van aki nem :)

2011. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyszer én is aludtam együtt az egyik barátnőmmel meztelenül. De előtte megbeszéltük hogy semmi szex. Simogattam, cirógattam a cickóit, csókolóztunk, de nem engedtem hogy a farkamhoz érjen. Így kibírtam, hogy nem másztam rá. Nagyon kellett uralkodjak magamon, de nagyon szerelmes voltam belé és mindenáron meg akartam szerezni.

Hiba volt. Nagyon meg kellett volna csináljam, ezt később ő is elismerte...

Ha megismételhetnénk nem teketóriáznék megszegném az ígéretemet.

2015. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!