Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a buszon - vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a buszon - vélemény?

Figyelt kérdés

Hétvégén történt az egyik bkv-buszon. két tinilány (amúgy szépek, csinosak) egy dupla ülésen utaztak, s kiszúrtak maguknak egy harmincas, de abszolút divatosan öltözött, slim gatyás pasit, aki velük szemben, a csuklós leghátsó ajtójánál állt. a Móricztól kábé a Stefánia útig, asszem ott szállt le a pasi, folyton a gatyában látszó farkát bámulgatták, tárgyalgatták, röhögcséltek rajta, és ami a lényeg, láttam, hogy a telefonjaikkal le is fényképezik. oké, tényleg elég markánsan látszott neki, hogy nem fegyvertelen, hogy merre tette, és hogy valszeg éppenséggel nem is lehet kicsi, szóval nincs mit szégyenkeznie, de azért ezen lehidaltam. ti mit szóltok ehhez? vagy ez nem olyan gáz, csak fiatalos hülyéskedés? belefér? vagy ti, ha tanúi vagytok ennek, szóltatok volna? de hogy? én nem tudom. pláne, mi minden lehet azoknak a képeknek a sorsa?

értelmes véleményeket várok, kort, nemet írjatok lécci


2011. jan. 17. 23:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az lenne a leg királyabb,ha még a két csaj is magára ismerne :DDDD
2011. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igy ha ott lettem volna a helyükben,és vlmi vicces jutott volna eszembe és megláttam volna..Lehet kuncogtam volna egy jót,de azért ez már túlzás és nem normális viselkedés..:S
2011. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Biztos nem hiszitek el,de én voltam az a 30-as pasas.(magamra ismertem)Hát elég ciki volt a helyzet,de azért élveztem!Ja,és nem zavart hogy lefotózták a farkam,egészségükre!:)



Biztos, nem te voltál az a pasi, ugyanis én tudom, hogy vett-e valamit belőle vagy sem, látszott-e rajta bármi, hogy észrevett valamit vagy sem, és te biztos nem lehettél ő. Úgyhogy ezt buktad.

2011. jan. 21. 21:16
 14/15 anonim ***** válasza:
De lehetett ő. Én is szoktam úgy csinálni, hogy mindenki azt hiszi, hogy nem hallok, nem láttok, pedig nagyonis figyelek.
2011. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Fémfaház ***** válasza:
igen, én is szoktam ilyen lenni, ezt a technikát mesterséges átb@szásnak neveztem el:D
2011. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!