Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel függetlenítsem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel függetlenítsem magam tőle, és h érjem el h újra jó nőnek érezzem magam?

Figyelt kérdés

az önbizalmam eléggé visszaesett egy fiú miatt, de már elegem van abból h folyton csak ezen siránkozom. szabad akarok lenni lelkileg, független tőle, h ne érdekeljen mit gondol. ezt hogyan érhetném el? nyitott szeretnék lenni új lehetőségekre, és nem akarok tovább leragadva maradni a múltban, újra azt szeretném érezni, h igen, én oké vagyok, ÉN, teljesen függetlenül másoktól

19L

köszi


2011. jan. 18. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a problémával szembesültem, pontosabban egy nagyon jó barátom világított rá.

Kicsit komplikáltabb a dolog, hosszú lenne leírni.


A lényeg az, hogy valószínüleg bármennyire is úgy érzed, hogy lezártad vagy le akarod zárni, nem sikerült és mindaddig nem is fog ameddig ki nem beszéled magadból.

Nem tudom, hogy mennyi ideje volt a szakításotok, de ennek idö kell és teljesen csak akkor fog elmúlni minden féle érzés, amikor valaki más felé érzéseket tudsz táplálni.


Az önbizalmadat porog rombolta. Szerintem ezt egyszerüen tudod építeni, Nöként könnyebb dolgod van. Járj el sokat otthonról és ne feltétlen bulikba, hanem az is elég, ha csinosan végigmész az utcán. Fogsz kapni nagyon sok bíztató tekintetet és majd ez is növeli az önbizalmad.

Szerintem elsöre ez a leg kulturáltabb módja.

A sok partner rövid idö alatt nem megoldás.


21/F

2011. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 acel ***** válasza:

Ilyenkor azért megnyugszom hogy van még értelmes nő is a világon :)

Nekem 3 hét kellett ahhoz fiú létemre hogy összekukázzam magam és megint úgy nézzek a tükörbe hogy igen ez én vagyok. Itt a gyakori kezdtem el levelezni több lánnyal is, meg élőben is 2 olyan lánnyal akiknek nagyobb tapasztalatuk van az életből szerintem ők tereltek vissza abba a testbe ami régen voltam. Én tudom hogy nem nézek ki szarul, elég jó szövegem is van, most egy ideje végre megint úgy érzem hogy igen bármire képes vagyok. :) de ehhez kell a magány és a barátok!

Tényleg jó ötlet egy csini ruhában végig flangálni egy sűrűbb utcán, én is meglepődtem hogy felemelt fejjel bizony engem megnéznek ha kívül belül jól érzem magam. 22f

2011. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!