Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így? Mit csináljak hogy jobban érezzem magam? L/14

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátom de én már úgy szeretném! Körülöttem a suliba mindenütt szerelem csak nekem nem jutott még belőle még egy nagyon rövid kapcsolat se. Már tiszta depis vok tőle. Pasi kell! MOST! Ne értsetek félre nem AZÉRT kell hanem csak szeretném hogy legyen valaki aki nagyon szeret(tudom a nővérem szeret meg a szüleim XD de az nem olyan mint amikor egy fiú szeret. :D) megölel, megcsókol, hiányzom neki ha sokáig nem találkozunk, szépnek, okosnak tart jót beszélgetek vele, megbízható....Még senki nem taperolt le(jó negyedikbe egy cigánykölyök XD)nem azt mondom hogy annyira vágyok rá de azért jól esne mert az azt jelenti hogy jól nézek ki. Remélem érthető hogy mit akarok mondani, kicsit zavaros. :S
2010. szept. 13. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

azért azt nem szeretném, hogy valaki " letaperoljon ", de egy megértő barát nagyon jó lenne!



egy 13 éves lány, akinek még sosem volt barátja.

2010. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Hát drágám egy olyan pasi sem létezik, amilyet te leírtál, maximum a te kis tündérmeséidben: megölel, megcsókol, hiányzom neki ha sokáig nem találkozunk, szépnek, okosnak tart jót beszélgetek vele, megbízható..

LOL :)

14 évesen még nekem sem volt kapcsolatom, az első 16 évesen volt. Hiába sürgeted, attól még nem fog előbb eljönni.

Kicsit legyél türelmesebb.

2010. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

:D hehe letaperolt egy cigánykölök :D hát ez mekkora :D


Tudom miről beszélsz... sajnos :( nekem se volt még senkim


Merre laksz? :D


17 F

2010. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kicsinek tartjátok??? Sokan 8 évesen(!) levélszexelnek pedofilokkal. Am megértelek. Én úgy döntöttem, hogy a macskám a "pasim" vele lehet úgymond puszilgatni ^^ Meg én is járztam már egy gyerekkel, megcsaltam, mert csak a külsőm miatt szeretett... Szerencsére MSN-es járás volt.
2010. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

utolsónál a pont:S..sajnos ez tényleg így van ahogy mondod.Viszont valahol a többieknek is igaza van h 14évesen korai,de hát ez ellen nem lehet mit tenni.Épp múlt héten voltam a húgomért a suliban,aztán h kint vártam a kocsiban jött egy kb velem egykorú srác,kicsöngettek,jön a lány aki azt hiszem 8ikos volt,már rögtön ugrott a nyakába,stb,aztán meg a gyerektől kért cigit.Szval inkább csak ez legyen h szeretne valakit,mint h már ilyen dolgokat csináljon:)Bár lehet h ez az Én véleményem,de hát akkor is:S..Kérdező,am meg fel a fejjel,nem tudhatod h mikor megy el érted a "szőke lovagod";):)

Am engem is érdekel h hol laksz?:$:D

2010. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ibrányi vagyok. Ha valaki esetleg nem tudná akkor Szabolcs megyében van, kb. 40-50 perc buszozás Nyíregyházáról. Persze hamarabb is oda lehet érni de én ha Nyíregyházáról mek hazafelé mindig a házunkhoz legközelebb eső buszmegállónál szállok le.
2010. szept. 14. 18:34
 7/16 anonim ***** válasza:
jarj sokat varosba es ha meglatsz egy joo pasit...akkor menj oda hozza te:P..ne vard mig ok jonnek:)
2010. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

21:25

Eee...a macskád?Ez beteg.

2010. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
250km :S
2010. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Ugyanezt éreztem, amikor ennyi idős voltam:) Mikor gimibe kezdtem járni, azt hittem hogy majd biztos lesz valaki, akit viszont szerethetek...

Nem nézek ki rosszul, talán kicsit válogatós vagyok:D

Most 18 vagyok és nem volt még pasim. Mostanra értem el azt a szintet, hogy nem érdekel a dolog. Persze még mindig zavar egy kicsit, ha mellettem enyelegnek. De úgymond elkezdtem élni az "igazi szinglik" életét;)

2010. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!