Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, aki soha se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, aki soha se volt szerelmes az nem is élt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán hallom ezt. Igaz a környezetemben mindenki tudja,mindenkiről,hogy volt már szerelmes. Szavakben nem lehet elmondani,de van benne valami. Ugyanakkor én elötte is éltem. Viszont sokat változtat az emberen egy nagy szerelem.
2011. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted mit változtat meg?
2011. jan. 18. 17:40
 3/7 anonim válasza:
A szerelem fejleszti a személyiségünket, hiszen a másik fontosabb lesz számunkra, mint mi magunk.
2011. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én egyszer voltam szerelmes. nagyon szerettünk egymást, de nem jártunk, ez bonyolult.

csak később jöttem rá hogy ez szerelem volt.

viszont ennyire (önmagamnál is jobban) még senkit sem szerettem. életem talán legőszintébb mondata hozzá szólt. 'veszélyes' helyzet állt elő és azt mondtam neki, hogy gyűlölj teljes szívedből de nem fogom hagyni hogy bajod essen.

azt hiszem ez az igaz szerelem :)

2011. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:-) Köszönöm amiért leírtad.
2011. jan. 21. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert az igaz szerelemért akár az életedet is megváltoztatnád.
2011. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én irigylem azt, aki soha nem volt szerelmes.
2011. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!