Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy érzem nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem nagyon szerelmes vagyok, mit tegyek? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit már kb. 2 éve ismerek, szoktunk néha sms-ezni és most találkozni akar velem, de annyira szép dolgokat irt sms-ben hogy ugy érzem rögtön beleszerettem, és külsőre is nagyon bejön, de sajnos attól tartok, hogy ő csak találkozgatni akar velem, nem akar kapcsolatot. Hogy adjam a tudtára, hogy én többre vágyok és fontos nekem és hogy nem olyan lány vagyok aki bele megy ilyen "nyitott" kapcsolatba?

19/L


2011. okt. 15. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
ha egy fiú szép dolgokat írogat egy lánynak az nem véletlenül történik. szerintem azért látod úgy, hogy csak barátkozni akar, mert ő nem akar nyomulni, és azt akarja, hogy azt hidd, hogy csak barátkozni akar. mindketten bizonytalanok vagytok - erre csak 1 gyógymód van: beszélj vele
2011. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy menjek el a lakására, szóval innen gondolom hogy honnan fúj a szél...csak "egy" dolgot akar ugy látszik...
2011. okt. 15. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor nyald ki magadat
2012. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!