Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1. Elmennél-e Nudista strandra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Elmennél-e Nudista strandra, ha a párod kéri, hogy menj vele? 2. Elmennél-e Nudista strandra, ha a párod szülei nudisták, és elhívtak, hogy tarts velük?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm szépen!
2011. jan. 18. 15:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
71%

Természetesen igen a válaszom!Azt azért hozzá teszem, hogy megszálott nudi imádó vagyok,előszeretettel járok nudista helyekre. Nyaraláskor elsődleges szempont, hogy legyen rá lehetőség,itthon pedig szinte mindig pucér vagyok.Nem magamutogatós őrült vagyok, a kert úgy lett kialakítva, hogy ne lehessen belátni véletlenül sem.

Egyébbként ha elmégy nudista strandra, soha nem tudhatod, hogy kivel találkozol szembe tök pucéran! Én annó ott futottam össze az oszifőmmel, ami akkor ott nem okozott semmi kellemetlenséget neki sem és nekem sem. A másik dolog meg az, hogy szerintm tök ronda mikor az ember teste barnára napozva, a gatya alatt meg fehér mint a fal!

2012. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!