Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elhívna a barátnőd nudista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívna a barátnőd nudista strandra, hogy mondanád meg neki, hogy nem akarsz menni?

Figyelt kérdés

Barátnőm elhívott, hogy hétvégén menjek el vele, és a szüleivel nudista strandra, de én nem akarok menni..


Ti hogyan mondanátok meg neki, úgy hogy nehogy megsértődjön?


2011. aug. 9. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondanék neki ilyet :D
2011. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem mutogatni magam, bocs édes...Ennyi...
2011. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

"Nem szeretné elmenni."


Sokat gondolkodtam, melyik megoldás volan jó, töbször átfogalmaztam. Remélem, megfelelő.


Érdekes barátnőd lehet, ha már ez kihívást jelent.

2011. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarok menni mer' téged látva a faszom egész végig merev lenne, mire végeznénk fájdalmaim lennének. Ugye nem akarsz fájdalmat okozni nekem?
2011. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szüleivel nudista strandra? Hát, én nem mennék a helyedben! :D Főleg mert a szülei is ott vannak :DDD
2011. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
BEEETTEEEGG!! :D :D :D
2011. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fentvolt msn-en és beszéltem vele.. Megmondtam hogy nem akarok menni stb.. De valami kifogást mindig talált.

Amúgy 14 éves vagyok és hát azért nem akarok menni, mert biztos hogy végig állna, és ha jól tudom ott ezért kirugnak.. Vagy max elmegyek és lesz rajtam fürdőgatya :D

2011. aug. 9. 21:06
 8/12 BlacktigerXXX ***** válasza:
45%
Mekkora pedofilok a barátnőd szülei. menj el nyugodtan, nem fog felállni mert a csajod apja végig simogatni fog.
2011. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Ha elmész nem valószínű,hogy állni fog a kukid annyi ember előtt.

Szerintem ne menj a szülei előtt nagyon cikis lehet.Az milyen már,hogy látod a barátnőd anyjának a p'csáját.

Ez az egész tisztára beteg.

Azt mond neki,hogy kellemetlen neked a szülei előtt pucéran.

Ha meg neki ez a természetes,akkor szerintem keress olyan lányt aki nem mutogatja magát pucéran mindenkinek csak neked.Ez a véleményem.

2011. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Bárcsak engem hívna! Én tutira mennék.

Mondd meg neki én elmegyek vele.

2011. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!