Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat egy 21éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat egy 21éves férfi egy átlagos 15éves lánytól?

Figyelt kérdés
Aki 16 évesnek adja ki magát.. Arra célozgat,hogy a lánynak a mellbőségénél van előnye hozzá képest.Azért szúrta ki őt mert az exét is pont úgy hívják mint a lányt.Stb.
2011. jan. 18. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

na vajon??...

az ilyen korú csajok körében az az elterjedt téveszme, hogy milyen menő idősebb pasival lenni/szexelni..

a pasinak meg kell 1 hülye csaj, aki lefekszik vele.

2011. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Bányai Károly ***** válasza:
szexet
2011. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De úgy,hogy nem is ismeri?Azt se tudja ki,és,hogy milyen?Hajlik az ilyenre vagy nem?
2011. jan. 18. 16:47
 4/17 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem csak dugni akar azé, ne kövezzük emg egyből xD
2011. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat léccives.:)
2011. jan. 18. 16:52
 6/17 Bányai Károly ***** válasza:
Ha a mellbőségre célozgat, akkor sanszos. Amúgy meg ismeretlenül is persze hogy akarhat szexet. A férfiak ugyebár máshogy működnek, simán ágyba mennek egy ismeretlen nővel, ha külsőre tetszik nekik.
2011. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
vagy csak ismerkedni akar vagy járni vele.. ha 16 17 lenne nem lenne akkor a akorkülönbség, de ha a srác még tanul, nem dolgozik (max diákmelót stb) akkor belefér szerintem
2011. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csakhogy én nem vagyok olyan lány aki kapható a szexre bárkivel,15évesen.. A srác nagyon benézte.
2011. jan. 18. 16:57
 9/17 Bányai Károly ***** válasza:
Ha 21 éves, és egészséges férfi, akkor biztosan gondol a szexre. A kérdés csak az, hogy csak azt akarja tőled, vagy komolyan tetszel neki, és tényleg meg akar ismerni, járni veled, aztán majd valamikor, amikor készen leszel rá, akkor szexet is. A korkülönbség nem is lenne nagy, ha nem lennél 15. De te még fiatal vagy egy ilyen kapcsolathoz. Ha 17 lennél, ő meg 23, azt mondom, OK, de így gyanús.
2011. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudom. Hát még,jó hogy gyanús..Csak hát látszat alapján ítél azt gondolja,biztos kapható vagyok erre.. Csak hogy rossz helyen keresgél.
2011. jan. 18. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!