Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteró férfiak, miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró férfiak, miért vagytok ilyen beképzeltek? Azt gondoljátok rátok indul az összes meleg?

Figyelt kérdés

XD

Bocsi de már unlak titeket,egyfolytában nyafiztok,mint a 16 éves kis fruskák

-Jaaaj most fééélek,rám fog hajtani jaaaajj

meg

-Úristen meleg a legjobb barátom,most tartsam vagy megszakítsam vele a kapcsolatot?Be fog nálam próbálkozni vagy nem?~~Ember!Elég ideje lett volna rá hogy fölszedjen ha akar azalatt az idő alatt amíg legjobb barátok lettetek!~~

meg

-Amíg velem nem kezd ki addig nincs bajom

~~Mert azután utálni fogod az összes meleget ha az egyik finoman elhív randiraXD???Gondolj bele,lehet hogy már bepróbálkoztál leszbikus lánynál,csak nem mondta meg,és ezért rázott le.Na,lehet hogy ugyan azt csináltad mint a meleg aki nálad próbálkozott.~~

Esküszöm,néha az a benyomásom,hogy sokan(képletesen)CSAJJÁ törzsfejlődnek melegek közelében.Ő meleg,te meg heteró,és félsz tőle hogy lekap?Ugyan az mint ahogy a lányok éreznek mikor megpróbálják őket fölszedni.


2011. jan. 18. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

-Amíg velem nem kezd ki addig nincs bajom


nem utálom utána az összes meleget és az adott meleget se de 1 rohadt bzi biztos kicsúszna a számon ha túlzásba vinné :D

tényleg ugyan olyan emberek [ettől még nem tartom helyesnek] de most na nem azért fogok vkit utálni mert a farokra bukik :D

101%-ig hetero:

19F

2011. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero férfi vagyok, de ha bu*i lennék kívánnál!:D:P

20f

2011. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cleptomaniac ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyen pasikat... :) Először nagy a szájuk, utána meg nevetségesek, ahogy meg vannak rémülve, és nem mernek egy melegnek még a közelébe sem menni.
2011. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

de mért nem mernek mi félelmetes van bennük ?:D ink kapjon le 1 meleg mint kiszel tünde..


19F

2011. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Èrdekes Én ismerek melegeket, de nem tartok tölük.

Tudják, hogy 196%-ban hetero vagyok és tiszteletben tartják.


Szerintem akikröl Te beszélsz, azok nem szimplán Férfiak, hanem homofób Férfiak.

Ez nem beképzeltség, hanem betegség.

2011. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztom.

Aki magabiztos, jól ismeri önmagát és kiegyensúlyozott, nem feszeng, nem parázik ilyesmin. ://

Nem is homofób dolog ez, hanem enyhe/erősebb paranoia. Csak éppen melegekre irányul.

2011. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
szerintem titokban azok a srácok Fiúk a klubbólt néznek...Briannek ott nem akadály egy hetero, nős, kétgyermekes családapa xD
2011. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!