Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele szerettem, pedig nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem, pedig nem is láttam még? 23L

Figyelt kérdés

Na szóval én egy 23éves lány vagyok.Van egy 38éves férfi akivel szoktam chatelni meg msnezni, és tökre megértjük egymást.Mindig van miről beszélni.

Én meg kezdem úgy érezni, hogy bele szerettem.Vagyis úgy érzem, mert este rágondolok.Arra , hogy vele vagyok, megcsokolom.Nem is láttunk egymásrol képet.De félek, ha meglátoom akkor kiábrándulok belőle.

Meg az is baj, hogy kor miatt ő csak a lányaként tekint rám.

Meg az is olyan rossz amikor arrol beszél, hogy mi van ilyen-olyan nőkkel.Egyszer már felmerült, hogy mi ketten együtt.De akkor megmondta, hogy ugyse passzolnánk..

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Mit tegyek?


2011. jan. 18. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

. . . .. . . . . . . . . . . ,.-'". . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-". . . . . . . . . . . . . . . . . ."-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ":,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:". . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . ."~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . "~,_. . . .."~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . ."=,_. . . ."-,_. . . ,.-~-,}, .~"; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . ."=-._. . .";,,./`. . /" . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . .."~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-"

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _

2011. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, hogy csalódni fogsz (csak kérdés, hogy pozitívan, vagy negatívan), ahogy Ő is. Elképzeltél magadnak egy ideális embert, akihez illik a kor és a szöveg, amit lenyom, közben pedig egészen biztos, hogy el fog térni az elképzelttől és idő lesz, míg feldolgozod.
2011. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Sehogy se jó ez a történet. Egyszer még kislány voltam 14 éves körül beszélgettem egy akkor 18-20 éves fiúval és "beleszerettem". Hónapokon keresztül ment ez a dolog és ugyanolyan dolgokon keresztül mentem át mint most te. Aztán egyszer csak küldött képet és minden megváltozott...megszakadt a kapcsolat.


Mai fejjel azt mondom, hogy nem voltam szerelmes, maximum csak a "szerelembe voltam szerelmes". Nálad is szerintem ez egyfajta fellángolás, csak vigyázz ne legyen szomorú vége! Jobb lenne inkább valós terepen szerelmesnek lenned, nem gondolod?


L/19

2011. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy a szerelembe szerelmes?
2011. jan. 19. 00:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érti, hogy mindenképpen szeretnél szerelmes lenni. És úgy érzed az vagy ahányszor olyannal találkozol aki tetszik neked, akár így akár úgy. Én is ilyen vagyok. Csak nekem már mindegy. 27 évesen már késő akármi is... :|
2011. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy olyan idealizált képbe vagy szerelmes amelyik megfelel az elképzelésednek, de valószínűleg az köszönő viszonyban sincs a valósággal.


Az hogy lányként tekint rád nem biztos! Beszélgettek és láthatja mennyire vagy érett.


Ha én 38 lennék, és egy 23 éves csaj pályázna rám, és nem lennék foglalt, akkor tutira belemennék! Egy 23 éves fiatal csaj feszes teste... úú az jó ám! ;)


Irigylem kicsit a srácot. Bár az is lehet, hogy kopaszodik hasas, és nem akarja hogy pofára ejtsd.


Amúgy mi az msn címed? ;)


28F

2011. jan. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1_18evesen szeretem bele egy 29eves pasisba chat en,minden szep volt meg el nem kuldte magarola kepet,mikor meglattam sirva fakadtam,apam lehetett volna.Mivel nagyon eroskodott azert talalkoztunk,egy honapig jartunk.o erett vol en nemnagyon.


2- 19evesen szerettem bele egy 23eves pasiba chat en.Kepet nem valtottunk.talalkoztunk,es 9eve egyutt vagyunk.


ketszer lettem szerelmes chat en keresztul,egyszer nemjott be masodszor bejott.

2011. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát én azt mondom az ien az nem szerelem...inkább az h elképzelsz magadnak egy olyasvalakit, aki neked megfelel és ami lejön neked cseten, meg amit elképzelsz magadnak azt vegyíted, ha érthető amit mondok... :D és abba a valakibe vagy "szerelmes"...én az ien "cseten összejöttem valakivel" dumát nem birom, főleg h még képet sem láttak egymásról...azt sem tudni a másikról h fiú-e vagy lány, és ezt ki is használják, aztán a naiv belemegy, és jól át van verve...a sors iróniája h nekem is "netes" barátnőm van...2 hónapot beszélgettem vele, MSN, képek, webcam...aztán mondatm magamnak h megnézem én kivel beszélek...elmentem hozzá, 1 hét és összejöttünk...1.5 éve vagyunk együtt, kb fél éve együtt is élünk...:)
2011. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet :'D
2011. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!