Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még csak most láttam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak most láttam, hogy írt nekem egy ismeretlen fészen szerintetek írjak neki vissza?

Figyelt kérdés

Valahogy nekem nem üzenetként jött, hanem azon belül van vmi egyéb fül és ott, én meg nem vettem észre (amúgysem mindig jelez ha új üzenetem jön...)

Nem akarnék tőle semmit, mert hozzám túl idős, de írjak neki h bocsi de csak most vettem észre?

Sztem nem kéne, mert már elég régen volt, ráadásul nem is pozitív választ kapna, de gondoltam azért megkérdezem.


2011. okt. 20. 18:46
1 2
 1/13 Ablaze válasza:
Mit írt pontosan?
2011. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
75%
hagyd már a fenébe! Én idegeneknek sose igazolok vissza, még ha irnak se irok vissza! Ne dőlj be ilyen hülyéknek!
2011. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 DakotaDamon ***** válasza:
Szerintem se kéne.
2011. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha nagyon akarsz; köszönd meg kedvesen az érdeklődését és úgy írj, hogy egyértelmű legyen a számára, hogy részedről nincs folytatás (mert ha jól értem, te ezt már eldöntötted).
2011. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szia.ne haragudj ha zavartalak levelemmel de gondoltam mit veszithetek ha leirom hogy nagyon aranyos vagy és szeretném megkérdezni nem e lenne kedved megismerkedni velem,de ha kapcsolatban vagy akkor tekintsd semlegesnek a levelem,nem láttam feltüntetve,ha látsz esélyt az ismerkedésre légyszi irj,szép estét!!puss
2011. okt. 20. 18:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
"nem e lenne kedved ".....pfff, már itt elrontotta a fazon
2011. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:D
2011. okt. 20. 18:58
 8/13 anonim válasza:
53%

nagyon buta vagy ha bedölsz neki! Ha az utcán leszolit egy idegen akkor elmész vele?? Ne legyél már ennyire naív... biztos unatkozott, vagy egy perverz alak.

Normális ember nem fog csak ugy ismeretlenül leszólitani!

2011. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Nektek meg mi a f@sz bajotok van ha valaki rátok ír fészen, hogy szívesen ismerkedne veletek?!


Nehogy már ne lehessen fészen ismerkedni, mert a sok szerencsétlen azt mondja, hogy az gáz.


Hát ott ismerkedik mindenki, ahol van lehetősége rá!!!


Egyébként meg ezzel a levéllel semmi gond nincsen, nem egy bunkó idióta írt, hanem egy értelmes, kedves ember.


Legalább illedelmesen válaszolnod kéne rá, ha nem jön be neked akkor is! Ez a minimum!


Szánalmasak azok, akik elítélik az ismerkedés ezen formáját!

2011. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ablaze válasza:
75%
Ha egy 'túl idős' pasi ír bármit is, nem szabad válaszolni, sőt a helyedben blokkolnám is, hogy ne tudjon még egyszer írni. Ne írj neki vissza semmiképp szerintem.
2011. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!