Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy nőnek szexuális kisugárzása van? Elsősorban férfiak válaszát várom.

Figyelt kérdés

Pontosabban arra gondolok, hogy ha egy nő nem generálja a férfiak figyelmét (pl. nem öltözködik, viselkedik kirívóan), és mégis van benne valami megindítóan szexi, a nézésében, a mosolyában, az egész lényében, ami miatt a férfiak "beindulnak" rá -ez létezik?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2009. febr. 2. 23:01
 1/9 anonim válasza:
93%

Egyértelműen: IGEN!


Kevés ilyen nő van és ez nem is a tökéletességen múlik, elég egy mozdulat, egy édes kis hang nevetés közben egy apró pillantás de akármilyen hihetetlen akár egy apró testi "eltérés" is lehet.


A nő egy csodálatos és férfi aggyal felfoghatatlanul bonyolúlt lény. A szépsége nem abban rejlik, hogy mennyire tökéletes, a szépsége abban rejlik, hogy a férfi mennyire szereti.

2009. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Gyakran mondják a férfiak, hogy "hihetetlenül szexi dolgaim vannak" és hasonlók, pedig egyáltalán nem öltözködöm kirívóan, csak csinosan. Ezek szerint a szexiség nem egyenlő az alulöltözöttséggel.

Szerintem nincs bennem semmi érdekes sem, vagyis nem törekszem a "szexiségre". Lehet, hogy a természetesség önmagában elég?

A következőket mondják: szexin húzogatom a szemöldököm, szexi a hangom, ahogyan nézek, mert van benne valami kihívó. Meg szexi a mosolyom. Nah ezeken mindig behalok. Én nem látom így. De ha Ők ezt látják, akkor mindenképp örülök. A csúcsot az tartja, hogy "túláradó szexualitást éreznek" rajtam, és süt rólam, hogy imádom a szexet.

De mért? Létezik, hogy ennyire kiülnek az arcomra az érzéseim? Főként, mert a barátomon kívül senkire nem szoktam ránézni "más szemmel".


Nagyon megköszönöm a további válaszokat is!

:)


21 éves lány.

2009. febr. 3. 01:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de szerintem ez kémia is.
2009. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez kivételes adottság :)


Az is jó benne, h az ilyen nők azok, akik akkor is iszonyat jól/elegánsan néznek ki, ha egy használt felmosórongyot tekernek maguk köré, vagy épp fülig sárosan, büdös lábbal óbégatnak a Szigeten...


Durva, de így van, Téged még ilyen állapotban is megkívánn a Walesi herceg. Nem viccelek, ha tényleg ien vagy.


Küldhetsz képet privát üzenetváltás után :)

2009. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne :) Sokszor volt olyan, hogy igazából nem is volt az esetem a Hölgy, mégis beindított :) Hogy mi miatt, azt nem tudom, de tény, hogy van ilyen :) 27/F
2009. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Akkor már csak azt nem értem, hogy mért buknak a kis csajokra a pasik. Talán felteszem egy következő kérdésben:)

De tényleg, azt hinné az ember, hogy az alacsony növés hátrány, de nagyon is előny. Én 160 cm vagyok, 45 kiló, szőke, hosszú haj, kék szem stb.


Ami meg a meglepő, hogy leginkább a feltűnően magas férfiak szeretik (szerintem) a kis nőket. Nem tudom, mi állhat ennek a hátterében, valószínűleg, mert védettséget, biztonságot szeretnének nyújtani a barátnőjüknek.


Ti mit gondoltok?

2009. febr. 3. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadó vagyok :) Én pl. az alacsonyabb lányokat szeretem, a magasakat nem igazán... Én 178 vagyok, 175 felett már nem jó sztem - nekem legalábbis. A Te "konfigurációd" jónak hangzik, de az sem lenne baj, ha picivel súlyosabb lennél :) Egyébként OK ;)
2009. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én úgy 195 centi vagyok és életem során úgy vettem észre, hogy valahogy csak a jóval alacsonyabb lányok vonzanak (ilyen 160-170 cm körüliek).

Nincs bennem semmi ilyesmi, hogy most azért, mert én vagyok a nagy F betűs Férfi és oltalmaznom kell a kis szegény nőt, hogy szeressen és tiszteljen. Ez hülyeség. Az emberek nem gondolkoznak ennyire következetesen, csak élik az életüket és szeretik azt ami megindítja őket.


Visszatérve az eredeti témára:

Szerintem büszke lehetsz arra, hogy ilyen erős kisugárzásod van, de vigyázz vele, mert a nem megfelelő közegben egy erőteljes szexuális vonzerő könnyedén kellemetlen helyzetbe hozhat.

Inkább legyen "előkelően elegáns" a kisugárzásod mint szexi...a kettő között a különbség csak annyi, hogy az előbbire a férfiak azt mondják: "Woow" az utóbbira pedig "Hú, de megbasznám!" és szerintem az előbbivel hosszú távon többre mész. ;o)


Amúgy az első válaszoló voltam

F/22

2009. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A legutóbbi válaszolónak írom:


Ezekben mind teljesen igazad van, de én nem próbálok meg semmilyen sem lenni, csak önmagamat adom, és kész. Habár van egy kialakult stílusom, nem azért teszem, hogy a "wow"-ot kapjam, és ne a másodikat:)

Egyébként szerencsére az elsőből többet kapok, de ez nagyrészt azon múlik, hogy értelmes emberek vannak a környezetemben.

Meg szerintem fontos elválasztani a két dolgot, persze, jó dolog tetszeni a férfiaknak, de más dolog szexinek lenni; ezt inkább a párkapcsolatra tartogatom.

2009. febr. 4. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!