Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szokták úgy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szokták úgy jól érezni magukat egy diszkóban, hogy kiszemelnek egy pasit és simulva táncolnak, csókolóznak?

Figyelt kérdés

Meg ilyen hasonlók...elég sokszor látok ilyet.

lányok válaszát várom inkább.


2011. jan. 19. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Különben nem csinálnák...
2011. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acel ***** válasza:

jogos előző!

Én vittem el úgy BARÁT nőmet buliba hogy kb +kúrtuk egymást a parketten csak nem csókolóztunk, másnap csak annyi volt hogy "köszi jól éreztem magam" tehát valószínűleg azért csinálják. 22f

2011. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

erotikával fűszerezett tánc kicsit megdobja az adrenalint..és sokkal élvezhetőbb a tánc és aki éppen jól csinálja.

valószínűleg így próbálja meg magára felhívni a pasi figyelmét..hátha kezdeményez a csávó..

2011. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

harmadik :(


egyébként én vagyok ebben az esetben a csávó, és a csaj simult, viszont túl szép volt ahhoz, hogy én kezdeményezzem a csókot. hát ő tette. én nem ismertem és ő sem, csak úgy odajött táncolni pont hozzám, és másnap ugyanazt mondta, amit a második kérdezőnek.


Namost tényleg így érzete akkor jól magát, vagy valamilyen más oka volt?:D

2011. jan. 20. 10:43
 5/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, elnézésedet kérem,de akkor valószínűleg nem jól értelmeztem a kérdésedet.

viszont akkor azt tanácsolom hogy legyél te is ugyanolyan merész és bátor..ha megint így közeledik feléd egy lány, de ne engedd magad megcsókolni..tapizni tapizhat, csak ne legyél könnyű "préda"..hidd el, hogy ha igazán érdekled akkor tovább fog próbálkozni, és nem ér ilyen "megrázkódtatás", hogy csak a szexre kellettél neki.

25/L

2011. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 acel ***** válasza:
egyik haverom öccse az konkrétan kifejezetten egy éjszakásokat keres ő azt mondta 10-ből 6 benne van a táncban is és minden jóban is szóval ő azt javasolta hogy bizony kell kezdeményezni. (elég korrekt kinézete van a srácnak az biztosan dob a dolgon de akkor is jó arányok lehetnek)
2011. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mostmár értem miért smárolt le olyan hirtelen a lány...és volt nagyon boldog amikor táncoltam vele....



találtam neten egy kis könyvecskét ami ír dolgokat. Nos anélkül tettem az ott leírtakat, hogy el sem olvastam...:S Ez most mi a f? Nem vagyok programozható.


pl.:

Például a nő kimondottan élvezi karján a férfi érintését.

Az érintésre, dörzsölésre melegség járja át a testét. Ettől pedig izgalomba jön. Továbbá ennek a

melegségnek és izgalomnak hatására szaporábban ver a szív, koncentrálódik a figyelem, fokozódnak

az izomtónusok – a nő érzelmileg is lázba jön.


Valamint bántam a szavakkal is, mert ezzel is felizgatható ugye a csaj. Mert ugyebar a női fül az egy nemi szerv :)

2011. jan. 24. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!