Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Multkor volt a suliban orvosi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Multkor volt a suliban orvosi vizsgálat. Nálatok hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Fiúkat lányokat külön külön vizsgálták Nálatok hogy van ez? Szokásos vizsgálat volt, megmérte a súlyunkat, magasság vérnyomás és mondta hogy fütyivizygálat miatt vetközzünk alsóra. Majd felültem az asztalra mondta hogy toljam le, megfogat a fitymám azt hátrahuzta, meg megnézte megvannak e a heréim Nálatok is igy zajlik a vizsgálat? Közbe kicsit megmerevedtem, szerintetek ciki ez?
2011. jan. 20. 12:39
1 2
 11/18 anonim válasza:
nálunk is elég alapos a vizsgálat. A szokásos, majd a végén megnézik a heréket, illetve a doktornő hátrahúzza a fitymát. Ez alapban elég kellemes érzés, úgyhogy szerintem ne aggódj, ha felállt. Én évente egyszer a háziorvosomnál is részt veszek egy nagyon alapos orvosi vizsgálaton és ő is visszahúzza a bőrt. Ennyit megér az egészség...
2011. febr. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
65%

A pénisz vizsgálata nem kötelező(csak elfelejtik közölni),tudod mikor engedtem volna hogy ott nézegessen meg nyúlkáljon bárki is.Régebben sem voltak ilyen vizsgálatok.Csak hatáorzottan meg kell mondani nem engeded a vizsgálatot de minden mást elvégezhet.

Ez eleve hülye vizsgálat hisz a herék,a golyó már születéskor leszáll,ez hülye kifogás.


Legközelebb nyisd ki a szád,és mond meg nem engeded,mert leközelebb amilyen tapitatos orvosok vannak képesek a fél osztály előtt elvégzeni és húzkodni a péniszed aki meg gyökér az engedi és meg sem mer mukkani.

2011. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
helló! Nálunk úgy van hogy bemegy 3 fiú le kell vetkőzni (a boxer maradhat) és fel kell feküdni egy vizsgálóasztalra és ott vizsgálat utánna le kell venni a boxer és akkor a dokinő felhúzza a fitymát meg megnézi a heréket.
2011. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

Én bíztos nem engedném hogy mások előtt vizsgálják a tököm,nem vagyok gyökér,vagy buza,ezt azok engedik,ez nem normális eljárás,meg más osztálytársnak nincs ahhoz köze,meg semmi látni valója,hogy éppen hogyan húzkodják az előtte lévő tökét.

De nem is kötelező a vizsgálat sem,így kizárt hogy ha én nem akarok résztvenni rajta hogy a tököm nézegessék,középiskolás fejjel meg tuti nem nyúlkálna senki a gatyámba,csak a csajom.Gyökérnek kell lennie annak aki ezt hagyja,a csajokat sem vizsgálják pucéron mások előtt,meg a körzeti orvosnál sincs ilyen.

2011. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Ugyan már, mi van akkor ha látnak az osztálytársaim meztelenül ? Ők is emberek, nekik is testük van, nem ? Osztálykiránduláson is volt hogy együtt zuhanyoztunk, sőt koedukáltan is.
2013. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
0%

jó kamu szöveg,kizárt hogy iskolásoknál fiúk-lányok együtt zuhanyozanak.


A fityma,here vizsgálat kizárt,kérdezen ha akar valamit.A többi tabu,legközelebb kenet vétel lesz vagy mi.

Zuhanyzás meg más mint egy nemiszervet érintő vizsgálat.Nem hinném hogy egy lány,nő is megvizsgáltatná magát a másik előtt alul.

2014. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
62%
Nálunk mindig úgy volt hogy egyszerre hívták be az évfolyam minden fiúját,és miután megvoltak a szokásos vizsgálatok torna sorba kellett állni és magadnak felhúzni a bőrt,majd felemelni a fütyköst a golyókkal eggyütt. Ezutàn pedig előre kellett húzni,felállítani a cerkát és úgy felhúzni.
2015. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nagyon vicces vagy utolsó,egy orvosnál sem kell felállítani a péniszed(még hogy maszturbàlni doki előtt?)


Vicces vagy.

2015. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!