Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Feltétlen szükséges az orvosi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlen szükséges az orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és szükségem lenne fogamzásgátlóra...Tudom,ilyen korban még semmi szükségem rá,stb.,de ez most tényleg fontos.

Nem azért kell,mert nemi életet élek,hanem mert pont akkor fog megjönni,amikor megyünk nyaralni Spanyolországba :S

A nővérem azt mondta,hogy csak a fogamzásgátlóval tudom elérni,hogy ne jöjjön meg akkor.De ha még nem élek nemi életet,akkor is megvizsgál az orvos?Vagy csak simán felír egy gyógyszert?


2011. ápr. 26. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A tampon sokkal kevésbé egészségtelen (bár az is az), mint a fogamzásgátló. Inkább azt használd. A nővéredet üdvözlöm.
2011. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A szedés első 3 hónapjában tilos nem tartani szünetet, hogy ne jöjjön meg. Tehát ezt felejtheted el! Sose értettem miért baj, ha megjön, amikor nyaral az ember. Jó nem a legkellemesebb, de ezzel együtt kell élni.
2011. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

és???


felraksz egy tampont, beveszel egy szem fájdalomcsillapítót és már nem is fog zavarni, hogy megjött

2011. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy te? Remélem a nővéred sem komolyan gondolta. Szétcseszheted az egész hormonháztartásod.

Ha akkor jön meg, hát akkor jön meg. Nem halsz bele. Használj tampont.

2011. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen egy nyaralás miatt így felborítanád a hormonháztartásod???

Nővérednek én is pacsit küldök.

Szívlapáttal, fejre!


Tampon, és jó napot, vagy egyél sok citromot előtte, akkor el lehet tolni pár nappal, hogy megjöjjön.

Sportolók szokták csinálni.

Amúgy még nagyon fiatal vagy, ne borítékold előre, mikor fog nyáron megjönni. ;)

2011. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
ha tampont használsz, akkor nem értem, miért kellene eltolni? addigra szoktasd hozzá magad a tamponhoz. ha megjön, és úszni megyek, én is mindig azt használok, és semmi gond vele. további előnyei, hogy nyáron a nagy melegben nem büdösödik be, mint a betét, legalábbis sokkal kevésbé. ezen kívül nem kényelmetlen, hogy van ott valami a lábad között, ugyanis egyáltalán nem lehet érezni, ha jól teszed fel. régen én is idegenkedtem tőle, de amióta kipróbáltam, csak azt használok.
2011. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre igen a válasz,kell vizsgálat,a többit meg leírták előttem.Tényleg ne csináld.
2011. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tampont használok mindig,de amikor megjön nagyon rosszul vagyok,néha a suliban is alig bírok megmaradni.
2011. ápr. 26. 18:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ezért venni fogamzásgátlót meg teljesen fölösleges, mert még rosszabbul lehetsz tőle. főleg az első pár hónapban. meg amúgy is. ne legyél már hülye, túl fogod élni, és a nővérednek meg gratulálok-.-"
2011. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, én is nagyon görcsölök, amikor megjön, ha este jön meg (mint általában) akkor van, hogy nem is alszom 4-5 órán keresztül mert fáj.


vegyél algo flex-m-et (nekem az elején segített, már nem) vagy meristint, (ez most jó) vagy nospát (nem próbáltam még)... vannak gyógyszerek, vedd be amikor megjön és ennyi.


amúgy nem hiszem, hogy 14 évesen már rendszeres lenne... nekem 17 évesen nem az. szóval lehet nem is akkor jön meg.

2011. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!