Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mindegy, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindegy, hogy az utcán milyen szöveggel mész oda egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Úgyis az alapján dönt, hogy a fiú hogy néz ki, nem?
2011. jan. 20. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca. ***** válasza:

hát nem.

egyszer odajött egy srác valami "nem fájt-e hogy leestél a mennyből" dumával... két pecig köpni nyelni nem tudtam aztán szolid kuncogással elmondtam neki hoyg ez rossz szöveg volt:) pedig amugy nem volt csúnya... de hát ilyet...?:D

2011. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem így van, kedves kérdező:) Azért a jó külső elég kevés ahhoz, vagy valami béna szövegtől elaléljon egy lány.
2011. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálam szinte mindegy. nem tudom elképzelni,hogy ismerkedjek, akármit is mond az utcán egy fiú....olyan lányt kell megszólítani,aki nem szerelmes;)
2011. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából a "mennyből leesős" meg a "van gazdád" nem az én stílusom. Szerintem megpróbálom, hogy őszinte leszek. Persze nem fogok ódákat zengeni a szépségéről, csak megkérdezem, hogy lenne-e kedve megismerkedni.

Próba szerencse :D

2011. jan. 20. 18:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki tökmind1 a duma, ha meg nem tetszel akkor meg úgyis mind1.
2011. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem mindegy, én sosem ismerkedtem utcán, akármilyen szövege is volt, vagy akárhogy nézett ki az illető.
2011. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen is nem is. Ne legyen az ember bunkó és sablonos. A külső varázsa szerintem 5 másodperc alatt elszálhat. Ha viszont meg van benned az a gondolkodás mód ami vonzóvá tesz az már a mozgásodon és a gesztikulációdon is érződik. Szerintem ez utóbbi tehet valakit igazán vonzóvá.

Az utca nem a legjobb hely az ismerkedéshez. Sokan nagyon sokan csak azért hajlamosak elzárkózni mert "az utca nem erre van". Azért van egy belső önigazoló érv amivel nem lehet mit kezdeni. Nem kell a lánynak elmondani, elég ha a te fejedben van. Ha most meg se próbálom akkor talán soha többett nem látom viszont.

Persze olyan lányhoz kell odamenni akin látod, hogy tetszel neki. Akkor talán nem lehetetlen. S még olyankor is van aki megijed. Viszont azokat leszólítani akiknek határeset vagy, hát pasz. Nem próbálkoztam vele. Más terepen könnyebb.

Ha jó a megjelenésed, a belső játékod akkor félig nyertél.


Ritkán szólitok le valakit az utcán. Mindig igyekszem, hogy jól érezze magát és még véletlenűl se bántsam meg. Amúgy meg ha észrevesznek és tetszel valakinek az jó érzés, nem? Hát ez a lányoknál sincsen másképpen. OK, általában csak beszélgetés a vége. Máskor esetleg bejön. Egyszer volt például egy 20 éves nagyon kedves lány is. Annak ellenére randiztunk utána, hogy találkozáskor éppen egy vastelepről jöttem kopott ruhában és elég koszosan. (Szeretek barkácsolni.) Nagyom örűltem amiért nem a pénzem érdekli.


24/F

2011. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tapasztalatom szerint a külső és a stílus többet számít,mint a duma.persze vannak gáz dumák is,amiket érdemes elkerülni,a jó kinézetű pasiknak is.stílus alatt azt értem,hogy hiába adsz elő bármilyen jó csajozós dumát,ha bal...sz módjára adod elő,semmit sem ér.és ugyanakkor mondhatsz vmi hülyeséget is,de ha azt jól adod elő,akkor nyert ügyed lesz.az a fontos,hogy HOGYAN adod elő.

és ami nagyon sokat számít még,az az önbizalom.nem a nagyképűség,az agresszív viselkedés,mert az taszító.

2011. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!