Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szöveggel lehet odamenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel lehet odamenni egy lányhoz az utcán vagy buszmegállóban? Lányok mi az ami bejönne nektek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jegyeket, bérleteket!
2010. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te is a buszra vársz?

Mész valahová?

2010. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 X. Maté ***** válasza:
45%
Szia, elnézést, de ne haragudj már, kb 10 perce bámullak és nem érzed magad egy kicsit pofátlannak, hogy egy sziát is bszol odadobni nekem, te nagyképű rib@nc?!
2010. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy mennyi az idő, mikor jön a busz. Vagy kérdezd meg hogy találkoztatok e már valahol. Ilyenkor az ilyen gyenge dumák jönnek be :)
2010. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek van telefonja azon meg óra vagy karórája egy nagyon gáz lenne nem ?
2010. okt. 21. 19:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt áll a Ferrarim egy saroknyira. Elvigyelek?
2010. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kamuuu ***** válasza:
Legyél te a kivétel XD:D
2010. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is az ilyen gyenge dumákat bírom, nameg ezekből van visszaút. Én tényleg jártam úgy, hogy bámultam egy faszit, de egyáltalán nem tetszett, csak baromi ismerős volt. Szegény meg is sértődött láttam rajta, mert nagy vagányan odajött utána közöltem, hogy tényleg csak hasonlít valakire, de egyébként ez tényleg jó duma :)
2010. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia

te melyik buszra vársz?

XY buszra

tényleg, én is

akkor megyünk együtt?

2010. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

vagy a buszos, de én többre értékelem, ha kedvesen odajönne, és teljesen őszintén elmondaná, hogy ne haragudj, ne ijedj meg, csak szeretném megkérdezni, hogy zavarna-e, ha beszélgetnénk egy kicsit, mert.

vagy mit tudom én... valami normálisat kéne. no meg nem bunkón. én nekem ez tetszene. attól még mondhatok nemet, de legalább kedves:)

2010. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!