Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha oda mennék egy pasihoz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha oda mennék egy pasihoz és minden szó nélkül nyomnék a szájára egy puszit vagy egy csókot, az nagyon gáz lenne?!?!

Figyelt kérdés
Mármint úgyhogy ismerjük egymást meg osztálytársak vagyunk,de már felnöttek,de annyira vonzó pasas,hogy ... naggyon és égek a vágytól,hogy megcsókolhassam!! :( :)
2011. jan. 21. 07:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha nem vagy csúnya, akkor nem gáz:D valószínű viszonozni fogja.
2011. jan. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam, de sajnos félek attól, hogy mi van ha nagyon nem jövök be neki. Én se szeretném ha egy számomra, ha nem is taszító, de egyáltalán nem tetsző ember lesmárolna. :D
2011. jan. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 acel ***** válasza:
ha osztálytárs akkor csak óvatosan, ha rosszul sül el véletlen akkor egy darabig még látjátok egymást nap mint nap. Én ezért nem kezdtem soha osztálytárssal 22f
2011. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nálam bejönne,szeretem az ilyenfajta merészséget
2011. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én biztos meglepődnék, de mivel nincs bnő, ezért semmi jónak nem vagyok az elrontója. az oszt. társas dolog meg szerintem nem gáz, én gimiben 3-mal is voltam együtt :D
2011. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 biohazardxxx ***** válasza:
én 23 vagyok és bazi jól esne ha kapnék egy ilyet csak úgy...:) Ő nem lesz visszautasitó mert imádjuk ha a csaj kezdeményez, ha meg nem hagyja magát akkor csak feltüzel majd téged... hajrá csajszi:D
2011. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Cukik vagytok!!

Köszi :)))

2011. jan. 21. 15:18
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha éppen nem a barátnőjével sétál kézen fogva, és csábos vagy akkor tuti örülne neki!
2011. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod, hogy nincs nője, akkor nyugodtan! :) Én is akarooook :D
2011. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Csókot? Úgy is szeretem a borsófőzeléket!! :D:D :P
2011. jan. 22. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!