Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom egy olyan pasihoz, aki valójában egyáltalán nem is tetszik?

Figyelt kérdés

Munkatársak vagyunk, férfiként egyáltalán nem az esetem, nem tetszik nekem, és nagyon nagyon rosszul néznénk ki együtt. Lelkileg azonban nagyon közel áll hozzám, olyan mintha mindig ismertem volna. Nagyon szeretek vele beszélgetni, legszívesebben mindig a közelében lennék, róla álmodom és álmodozom.

Én 8 éve boldog párkapcsolatban élek, ami nagyon jól működik, szeretjük egymást, a szex is rendben van, együtt tervezzük a jövőt. Ezért is nem értem magam. Nem áll szándékomban megcsalni a párom, de ez a másik srác vonz, mint a mágnes. Minden nap meggyőzöm magam, hogy csak baráti kapcsolat van /lehet köztünk, de attól félek, hogy a testem és a szívem átveszi az uralmat az agyam felett, és "leteperem".:)

Mit tegyek?


2011. máj. 4. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha boldog kapcsolatban vagy, ne jàtszàl az érzelmeiddel. Ha nem muszàly ne maradjàl a munkatàrsaddal sokat együtt. Talàn inkàbb az lehet, hogy vele jobban meg tudsz lelkileg beszélni mindent, és lehet a pàroddal nem. Ilyesmi elofordulhat.
2011. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt válik szét az emberi és az állati viselkedés.

Ha pisilned kell, nem állsz meg az utca közepén pisilni, hanem Wc-ben végzed el.

Persze az emberek nagy része még manapság is ösztönösen viselkedik.

Épp az ilyen döntések kellenek ahhoz, hogy kiemelkedjünk az állatvilágból.


...nah de emberi nyelven: ha letepered, akkor mást is le fogsz teperni. Egy leteperés szerinted kielégít téged? Ugye hogy nem.

Te döntesz hogy teperős akarsz-e lenni. Nos?

2011. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Keresd meg hogy pontosan mi az ami tetszik abban a valakiben.

Ezt a dolgot fogd meg és vidd bele a házasságodba.

2011. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármily prózaian hangzik, ez azért van, mert az immunrendszere merőben eltér a tiedtől, így az agyad azt az információt kapja a pasi szaga alapján, h a gyerekeitek rettentő jó immunrendszerrel tudnának rendelkezni( a varibialitás miatt) Ígyhát nem nagyon sokat tudsz ellene tenni...folytsd el, vagy jöjj össze vele...ennyi
2011. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyáltalán nem vagyok az a leteperős alkat, mindig jól tudtam kezelni az ilyen dolgokat, még az esélyt sem adtam meg soha. Más pasikkal teljesen jól működik az elfojtás, tudom hogy nem szabad és ennyi.

De vele nagyon durva! Az agyam automatikusan ösztönlény fokozatba kapcsol,még nem éltem át ilyet. Ma pl. ketten maradtunk az irodában, csak munkáról beszélgettünk, de közben azt éreztem, hogy itt és most azonnal szeretni akarom, és nem érdekel mi lesz a következménye. Úgy éreztem magam, mintha be lennék drogozva, lelki szemeim előtt elkezdett peregni a film, hogy szeretkezünk, közben lényem egy másik része azon csodálkozott, hogy úgy látszik maradt még bennem egy erőtlen tudatosság, ami megakadályozta, hogy mindez a valóságban is megtörténjen.

Minden nap együtt vagyunk 8 órában, úgyhogy nem nagyon tudom elkerülni. Ha nincs velem, vágyódom utána.

A párommal mindent meg tudok beszélni, ő igazi társ nekem, ragaszkodom hozzá. Ez a srác semmilyen szempontból nem versenyezhet vele, tudom hogy ha össze is jönnénk, nem működne a kapcsolat.

Sajnos nem nagyon tudnék kiemelni olyan tulajdonságot, vagy tettet, amit esetleg át lehetne menteni a párommal való kapcsolatomba, mert azt hiszem, hogy inkább a kisugárzásában, a lényében lehet valami, ami rabul ejtett.

Biztos ez az a híres kémia.:)

Egészséges dolog, ha az ember erkölcsi, társadalmi, lelki okok miatt elfojtja az "állati" ösztöneit?

2011. máj. 4. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak azon gondolkodj el mit akarsz elérni.

Hosszú távon gondolkozz.


Sőt lehet hogy a pasid is akar valakit.

Vannak olyanok akik kapcsolatukban engedik a szexet mással is. Filmekben láttam... Akciófilmben, de az mindegy.

2011. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!