Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma voltam egy prostinál, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam egy prostinál, de nem tudtam elélvezni, olyan voltam mint egy darab fa, és nem éreztem semmit hiába csinálta a franciát, miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
egyszerűen ilyen napod volt. néha én se érzek franciánál semmit sem, ha a barátnőm csinálja.
2011. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Lehet azért is mert nem érzel a prosti iránt semmit, azért szerintem azzal a legjobb a sex akit szeretünk is.
2011. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
remélem nem a kapcsolatod meleltt ovltál prostinál, mert kai ilyennel megcsalja a nőjét, az megérdemli hogy Aids es legyen
2011. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
2. ekkora egy baromságot. vagy szűz vagy, vagy csaj.
2011. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

ha 50-en felül vagy, akkor normális, öregszel.

de amúgy elég gáz...

2011. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

te voltál a hónap lúzere a csajnál sztem, biztos ezen fognak röhögni még sokáig.

fizetsz a szexért, és még csak el sem élvezel. :D

2011. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nincs barátnőm, azért mentem mert azhittem milyen jó lesz, de nagyon nem volt jó, semmit nem éreztem, de csak francia volt.
2011. jan. 21. 12:16
 8/12 anonim ***** válasza:

mit mondott a csaj?

és te neki? pl.: hagyjuk abba most már ennyi elég.

vagy ő: lejárt az idő! :D

2011. jan. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én mondtam hogy hadjuk abba mert nem tudok elazulni.
2011. jan. 21. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Kedves negyedik válaszoló, lehet, hogy szerinted baromság,amit írtam meg lehet hogy mások szerint is. Ez az én véleményem, és én legalább nem barmozom le mások véleményét....Valószínű aki baromságnak tartja még nem volt szerelmes......
2011. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!