Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Aki járt már fizetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Aki járt már fizetős prostinál, miért ment el? Mert egy másik kérdésben erősen fikázzák az ilyen férfiakat. Hallgassuk már meg ezt az oldalt is!

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Részemről külön venném az út széli prostit, akinek azért az intim-higiéniáját megkérdőjelezném és a lakáson vendégeket fogadó nőket!

Ha el is mennék, csak az utóbbihoz.


Én ha elmennék, akkor azért mennék, hogy egy profi vegyen kezelésbe és gondolom többet nyújt (persze pénzért), mint egy átlagos lány.

Ez olyan dolog, hogy ha száguldozni akarok, akkor azt nem trabival teszem, hanem bérelek egy sportkocsit :)


Aztán van aki az asszonyt már unja.

2010. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Én anno megfogadtam, hogy sose fogok nőnek fizetni pénzért. Nem is vonzanak a prostik, haverjaim voltak, de kiváncsiság miatt. Semmi más oka nem volt.
2010. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Én azért mentem, mert még szűz voltam és semmi önbizalmam nem volt. És szerettem volna, ha egy profi, tapasztalt nő vesz kezelésbe. Jól döntöttem, - egy jó szolgáltató tudja, hogy a kuncsaftnak mire van szüksége, és kedves, türelmes, megértő.

Az eszetlen csitriknek a véleményével pedig csak feleslegesen fárasztja magát egy fiú...

2010. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Prosti pecérek vagytok :D
2010. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!