Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mi a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a legnagyobb álmotok az életben? :D

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 13:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik álmom az volt, hogy elhúzzak az országból.

Egy csütörtöki napon felmondtam a munkahelyemen, pénteken pedig elhagytam az országot.

Egy álom már teljesítve.


A következö álmom, hogy tanljak még egy jó szakmát, aminek van jövöje. Egy Nö aki szeret és közös gyerekek.

2011. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A francba, rosszul olvastam a kérdést. Hapsi vagyok:D
2011. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hogy lediplomázzak (folyamatban van, az életkoromból adódóan nincs még csak szóval nem egy 30 éves friss kezdő vagyok :) ) és utána megfelelő munkáim legyenek :)
2011. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hogy megkapjam azt akit mindenkinél jobban szeretek xD

De ez nem ugy tünik mintha sikerülni akarna..

2011. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
találni egy olyan pasit akinek 20cm fölött van a hossza :P
2011. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ja szexualitás értelemben kérdezted?

Hogy ne nézzék ribancnak azokat a nőket, akiknek ha épp nincs szerelmi kapcsolatuk akkor belemennek alkalmi kapcsolatba, persze tartós, de csak szex kapcsolatba.

És ami viszont nem ilyen megfoghatatlan, az egy férfi, egyszerűen megőrülök, ha ránézek vagy rá gondolok, fantasztikus, sosem láttam hozzá foghatót. :) Ő a legnagyobb álmom :)

2011. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

:D

Hát kívánom akkor mindenkinek hogy elérje az álmát.

2011. jan. 21. 18:06
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kiadják a regényemet, elmenjek egy világkörüli útra stoppal, megtanuljak lovagolni, vívni és rendesen táncolni, letegyem a diplomát, és ne kelljen azon görcsölnöm, hogy miből fogok kenyeret venni. Meg hogy találjak végre valakit, akinek tetszem, és nekem is tetszik.


22L.

2011. jan. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
43%

Tele legyek tetoválva. :)

21/L (4 szép darabom már van)

2011. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!