Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik fiú haverom felajánlotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik fiú haverom felajánlotta, hogy rutin vizsgám előtti éjszaka menjünk el egy kihalt mélygarázsba és ott segít gyakorolni. Rám fog hajtani?

Figyelt kérdés
A segítség jól jönne, mert jövő héten vizsgázok és nagyon izgulok, de barátnőim szerint nem csak a jó szándék vezérli és be fog próbálkozni, én nem tudom, remélem nem. Szinglik vagyunk mindketten,de én semmit se akarok tőle. Szerintetek? Fiúk ti "hátsó szándék" nélkül, csak baráti alapon felajánlanátok egy kezdőnek,hogy a kocsitokkal bénázzon?:S
2011. jan. 21. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:

De miért mélygarázsba? Ott simán összetörheted az autót. Egy rutinpálya, amit nem használnak vagy parkoló, ami hasonló, sokkal megfelelőbb lenne.

Lehet, hogy tényleg akar tőled valamit.

2011. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ja...pont egy mélygarázsban..hát hát
2011. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat, en nemreg vettem autot, es hidd el hogy az a fiu aki megengedi egy csajnak hogy hozzanyuljon, annak bizony arra van igenye hogy mashoz is hozzanyulhatnal...
2011. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég fájdalmas tud lenni, amikor rád hajt, de vegyél előtte nagy levegőt, és akkor talán nem fogja annyira megnyomni a kerék a belső szerveket.
2011. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gyilkos.
2011. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mélygarázsba? hát, a tanuláshoz nem valami jó hely! nem tanulni akar, az biztos! szerintem ne! lehet, h rád fog hajtani, de már túlságosan is!
2011. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyél valamit, amivel megvédheted magad.
2011. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

éles szúró, vágóeszköz

csak ezt tudom mondani

2011. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kovpet ***** válasza:
Inkább a kocsis részéhez szólnék hozzá, nem a szexeshez: nem sokat segít, ha más kocsival gyakorolsz, mint amivel vizsgázol. Sőt. A más jellemzők (fordulékonyság, váltó, kezelőszervek) miatt még rosszat is tehet. Szerintem :)
2011. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!