Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki, nem jövök be?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki, nem jövök be? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

sziasztok.

van egy srác a suliban. egy évvel fiatalabb tőlem.

nem ismerjük egymást, de amit úgy nagyjából tudok róla, hogy szereti a lányokat xd meg káromkodni is xd

bejön nekem, de így suliban nem igazán van rá lehetőség hogy "kikezdjek" vele, szval maradt a fb. (de nem kell fb kockának nézni meg ilyenek de tényleg ez az egyetlen lehetőségem jelenleg sajna)

tegnap ráírtam a cseten, és váltottunk pár szót, semmi különöset, és mikor mentem mondtam neki hogy sanszos hogy még ráírok. ő csak egy :D fejet írt be.

szeretném felvenni vele a kapcsolatot, de honnan tudhatom hogy bejövök neki, vagy jófejnek tart meg ilyenek?

az nagyon gáz lenne ha 1-2 ilyen semminő beszélgetés után elkérném az msnjét?

beleuntam hogy nem kezdek ki a fiúkkal nincs senkim stb.. mostantól ezen változtatni akarok.


2011. jan. 21. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem tudhatod, h bejössz-e neki. Kérd el az msn-jét nyugodtan, aztán majd kiderül minden.
2011. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem tökre igazad van igaz nem lesz egy átlagos kapcsolat...:D de sok sikert szurkolok!
2011. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jan. 21. 19:41
 4/8 anonim válasza:
énis elkérném már elöször az msn-ét.:p:D
2011. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát akkor te sem vagy szívbajos :D
2011. jan. 21. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Elkezdesz pasizni, nagyon jó, ügyes vagy, sok csaj nem mer:)

Nyugodtan kérd el az msn-jét.

2011. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
eddig (főként) azért nem mertem mert egy az hogy nem igazán van barátom aki mögöttem állna, akivel dumálhatok róla, de nem is.. azért Mert félek a kudarctól, attól hogy beégek :/ de ennek mostantól vége! carpe diem.. :)
2011. jan. 21. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy beismered ezt:)

A többi nőtársad nem meri azt sem beismerni, hogy nem mer pasizni, fél a pasiktól, azzal takaróznak, hogy a pasi dolga, de már 2011 van :D

Sok sikert! Biztos vagyok benne, hogy be fog jönni.

2011. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!