Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mértnem jövök be a pasiknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mértnem jövök be a pasiknak? Vagy bejövök csak nem jönnek oda?

Figyelt kérdés

Bizonyára elegük van egyeseknek az ilyen kérdésekből,de érdekelnének a vélemények.

Szóval egy középiskolás lány vagyok mindenki azt mondja hogy szép(szerintem nem),csinos,de vékony de az nem látszik,barna hajú szőke melír,kékeszöld szem.Azt mondják nagyon jó kisugárzásom van,jól öltözök de nem úgy mint egy plázacica.Nem járok bulizni,nem cigizek,alkoholt nem iszok esetleg 1 évbe egyszer amikor valami családi összejövetel van.Nem vagyok hisztis,nagyon életvidám és mosolygós lány vagyok,szeretnek velem lenni,könnyen felvidítom az embereket,megbízható és őszinte vagyok.Segítőkész mindenben.Jól bírom a fizikai munkát.Lelkileg kissé törékeny vagyok de nem vészes.Jó tanuló vagyok,sokmindenről lehet velem beszélgetni.Lehet velem hülyéskedni.Sokszor megtalálom a közös hangot az emberekkel.Van hogy nyűgös vagyok(ez ritka) akkor hajlamos vagyok bunkózni de olyankor inkább lefekszem és nem megyek senki közelébe.Beismerem a hibáim és rám mindig lehet számítani.Fiúk terén kezdő vagyok,tapasztalatlan de könnyedén tanulok.xP Nem vagyok az a típus akit könnyen meglehet kapni.

De nagyon önbizalomhiányos vagyok.Ez lenne a baj?


2011. febr. 6. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok az a típus akit könnyen meglehet kapni. "

ez a mondat az első gond xD viccet félretéve manapság már a fiúk nem szeretnek sokat "dolgozni" egy lányért

na nem azt mondom hogy változz , pont jó vagy így szerintem , ritka az ilyen ember mint te


a másik az önbizalomhiány , azt észre lehet venni messziről is

2011. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Túl sok a pozitívum. Nem lehetséges, hogy a fiúk kicsit beképzeltnek tartanak? Mert a negatívumok amiket írtál azok vagy ritkák, vagy csak néha vannak.

Bocsi, nem gonoszkodni akartam.

2011. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy nem jössz be a pasiknak?
2011. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
amit leírtam azokat úgyírtam ahogy mások elmondták milyen vagyok.
2011. febr. 6. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak magamból tudok kiindulni, és ha csak a fele igaz annak amit írtál, én bármit megadnék egy olyan lányért amilyen te vagy :D


Hogy miért nem közelednek mégse? Ez már bonyolultabb. Ha te is önbizalom hiányos vagy, azzal valószínűleg nem könnyíted meg az ugyanilyen pasik dolgát. Valamiért nem látják ez meg benned.


Pedig a leírtak alapján nincs gond, sőt. Kinek nem kéne egy életvidám, mosolygós, őszinte és segítőkész lány? Szerintem legyél nyugodtan bátrabb, keresd a fiúk társaságát. Nem kell nyomulni, csak mutasd meg magad kicsit, tuti be fogsz jönni nekik...


Amúgy elárulod merre laksz? :P


16/f

2011. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De megkérdezem megint, hogy miből gondolod, hogy nem jössz be a pasiknak?
2011. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Passz...


Viszont ha teszel fel képet magadról, akkor garantáltan csomó jó (csak kicsit félénk) pasi fog a kegyeidért küzdeni. Bátran.


De ha nem, akkor legalább JÓ ESÉLLYEL meg tudjuk majd mondani, hogy miért nem jössz be a pasiknak.


F21

2011. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 .Daniel. ***** válasza:

Ha logikusan belegondolsz akkor haverjaid/barátaid nem nagyon fognak beszélni a negatív tulajdonságaidról(főleg belső)De ha ennyire megbízol az őszinteségükben akkor kérdezd meg pár fiú haverodat/barátodat hogy mi lehet benned amitől nem kellesz a srácoknak. De ha olyanok a válaszok hogy nem tudom, szerintem semmi gond nincs veled stb... az kamu.

16/F

2011. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogyha ez a sok pozitívum igaz lenne rád akkor már biztos megtaláltad volna a párod.Ebben az egészben csak magadat dícséred.De ez csak az én véleményem remélem nem bántottalak meg.
2011. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!