Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a haverom? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a haverom? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Haveromnak nagyon tetszenek a sötét hajú,kék szemű lányok,és pont van egy tini (15,2hónap múlva 16 éves)lány barátom akire rá szállt eleinte jól elbeszélgettek, és lányt elkezdte azzal piszkálni,hogy mutassa meg a mellét meg stb. Természetesen a lány mindig nemet mond erre.Ezért bunkózik vele és úgy viselkedik a jelenlétében,hogy rá se lehet ismerni. De könyörgöm egy 15 majdnem 16éves lánytól mit akar egy 22éves felnőtt férfi??Miért nem keres vele egykorút?De van egy kis bibi a lánynak tetszik a haverom,és szenved miatta..Hogyan segítsek neki?:S
2011. jan. 21. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
mekkora paraszt a haverod! Próbáld meg felvilágosítani h egy barom...
2011. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A haverod nem normális.

Legközelebb a csaj kérje meg, hogy akkor ő meg mutassa meg a farkát. Ha képes előkapni, akkor először röhögjön, de nagyon, kérjen egy nagyítót, majd kezdjen kiabálni, hogy szatír, szatír.

Ha a lánynak akarsz segíteni, akkor védd meg, ha bunkó vele a haverod, akkor szólj be neki. Lehetőleg akkor közöld vele, hogy szánalmas, ha egy gyereket tud csak szekírozni, mikor jó sokan vannak körülöttetek.

2011. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj a korral?

24 vagyok és rendszeresen dugattyúztam egy 17 éves csajt.Na ő az az igazi ribi fajta volt.Mi ebben a probléma?Simán bevállalnék egy 15-16 évest is.Törvény nem bünteti.Álszentnek meg nem kell lenni.

2011. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na mégis mi lenne?

Ez vagy te.. na mind1

2011. jan. 21. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is dugtam 22-23 évesen 16éves csajt. Ha ő is benne van, akkor ezen nincs mi aggódni. Viszont haverod 1 barom tényleg. Nem tudom minek inzultálni szegény csajt ilyen dolgokkal. Vagy füzze be a csajt h aztán magától is hajlandó legyen bármire, vagy hagyja a fenébe, de ez szemét dolog amit művel.
2011. jan. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!