Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nap alig várom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap alig várom, hogy lássam és megöleljen, de nem vagyok szerelmes belé! Milyen érzés ez?

Figyelt kérdés

Még amikor 2009 szeptemberében gimnáziumba kerültem, rögtön az 1. nap megláttam egy fiút, akivel kapcsolatban nagyon furcsa érzésem támadt. Nem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e vagy nem. Ő akkor volt 11.-es. Úgy alakult, hogy még az 1. vagy 2. héten (már nem is emlékszem) megismerkedtünk. Nem mondom, hogy olyan különösen jóban lettünk, de kiderült számomra, hogy nagyon nagyon jófej. egész évben csak ráköszöntünk egymásra néha néha odajött hozzánk, de semmi különös nem történt, mert egyébként ő jóban van az egész iskolával :)

Szeptemberben, a szülinapomra kaptam tőle egy csokit. Azóta is rejtély számomra, hogy honnan tudta meg, hogy mikor van a szülinapom. Nagyon örültem neki, az egész napomat bearanyozta a 2 puszi, amit a csoki mellé kaptam :) aztán pár héttel később rám írt facebookon. 2 órát chateltünk ettől kezdve minden nap. a suliban akárhányszor összefutottunk mindig megölelt, meg megpuszilt. aztán összejött egy lánnyal. el sem tudom mondani, milyen csalódott és szomorú voltam, kicsit biztosabb lettem abban, hogy szerelmes vagyok, de aztán rájöttem, hogy mégsem...aztán olyan november közepe fele megint írt. újabb kb 2 órás beszélgetés. egy ideig csak 3 naponta aztán kettő, aztán újra minden nap. Mellesleg akkor is együtt volt a barátnőjével és még most is együtt vannak. ennek ellenére szebbnél szebb bókokat kapok tőle. pár hete sétálni is elhívott órák után, aztán valahogy a séta elmaradt.

Már a barátaimnak is feltűnt, hogy abban a pillanatban, ahogy rám köszön, mintha kicseréltek volna. fülig ér a szám, mindenen nevetek...minden nap alig várom, hogy vége legyen az óráimnak és odajöjjön hozzám és megöleljen, meg megpusziljon. ez most teljesen úgy hangzik, mintha szerelmes lennék belé, de nem így van. nem tudom elképzelni, hogy járjak vele. ilyet még sosem éreztem, nem tudom mi lehet ez. Mi a véleményetek? Történt már veletek hasonló?


2011. jan. 22. 12:24
 1/6 szamóca. ***** válasza:
történik velem hasonló, csak én nem találkozok vele minden nap és nem is igen beszélünk. csak kavartunk egy ideig, és nem tudom, fura:) nem tudom neked megmondani mi ez... én először szexuális vonzalomra gyanakodtam, mert olyan érdekes, de aztán elvetettem mert mégse megészen csak arról szól ez.
2011. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen már velem is történt,azt hittem szerelmes vagyok egy srácba,ezért elkezdtem vele járni,de mikor elkezdődött a "kapcsolat" (kb. 1 hónapig tartott) rájöttem,hogy ő nem a nagy Ő!! Egyszerűen csak jól esett a társasága,a kedvessége,hogy szépeket mondott,ette a szavaimat!! Aztán persze szakítottam vele!Amikor hallottam,hogy összejött valakivel,féltékeny lettem (már nekem is volt valakim) pedig nem voltam belé szerelmes!!
2011. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen elutasítod azt a megállapítást, hogy szerelmes vagy belé, akkor én sem erőltetem, bár őszintén szólva az a véleményem, hogy szerelmes vagy belé. Azt írod, nem tudod elképzelni, hogy járj vele. Ezt a viszonyotok jelenlegi szintjén el is tudom hinni neked, hisz azt írod, jólesik már az is, ha rád köszön, és gondolom, jólesik, ha van chat vagy séta. Szerintem ez egy szakasza a "szerelemnek", amikor kis jelek, gesztusok, kis egymáshoz érés is bőségesen ellát jó érzéssel. Mindazonáltal ha ennyire igényled valakinek a társaságát, ráadásul csalódottságot érzel amiatt, hogy mással jár, az azt mutatja, hogy nagyon nagy mértékben igényled őt érzelmileg. És általában ha az emberek kölcsönösen ennyire igénylik egymást, azt az együtt járás keretei között tudják kielégíteni, más kapcsolati formákban (pl. barátság?) nemigen vagy nem hosszan. Szerintem nagyon sokakkal van ilyen, amikor egyszerűen úgy érzik, kell nekik a másik, és nem gondolnak ehhez hozzá semmi többet, hogy járni akarnak-e vele vagy valami mást, hanem egyszerűen érzik, hogy "kell", "csak úgy".
2011. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első 12.40 es vagyok,teljesen egyetértek az utánam szólóval,főleg az utolsó mondata rávilágít a lényegre "kell" , "csak úgy" !! :))
2011. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vonzalom?
2011. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, főleg 12.40-esnek!!!
2011. jan. 22. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!