Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nézik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik meg a fiúk kezét?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 19:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
A kéz az emberek egyik leg igénybevettebb testrésze. Ha az ápolt akkor minden más is.
2009. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert az sokat elárul a gazdájáról. Ha tiszták, szépek a körmei, ha tiszta a keze, akkor valószínűleg igényes. Ha nem, akkor nem ad magára eléggé:( Az én barátom nagyon igényes:) Mindíg jó illata van, tiszta a ruhája, minden este zuhanyozik, ápolja a kezét-lábát. Szóval teljesen rendben van:) Imádom a kezét:))))) Mindíg simogatom neki meg puszilgatom:) Elég masszív kezei vannak, mert sportol:)
2010. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy előttem is írták: igényesség, ápoltság. Az én barátnőm is mindíg nézegeti a kezemet, pedig már 3 éve együtt vagyunk. Azt mondja, hogy az tetszik neki, hogy nagy és masszív. Azt mondja, hogy biztonságérzetet ad neki. Na igen... egy párszor már meg kellett, hogy védjem. Szerintem emiatt is nézik... Üdv: Gyuszi
2010. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de ha vki ránézésre tetszik, általában megnézem, milyen a keze :D Nem annyira azért, hogy ápolt-e meg ilyenek, csak hogy milyen a formája stb. X) Van olyan kéz, ami nem tetszik, és van ami igen, de ált. ha vki alapból szimpatikus, annak a keze is annak megfelelő szokott lenni :D
2010. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!