Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha bemutatnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha bemutatnának titeket egy fiúnak, és az kezet csókolna nektek, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

én elolvadnék tőle :) főleg, ha jó pasi is.

ha valami ronda pasi állna neki csókolgatni a kezem, akkor mondjuk inkább zavarna

2011. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresném az időgépét.
2011. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most úgy is azt fogja írni mindenki, hogy jaj de jó lenne, örülnék neki stb. Valójában viszont hülyének néznék az illetőt és kiröhögnék, pont mint azt, aki virágot ad egy csajnak.
2011. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12.03 vagyok, velem már történt ilyen, hogy a pasi kezet csókolt, nem is egyszer, és sosem jutott eszembe, h ez vicces lenne
2011. márc. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Ja, és egyátalán nem röhögném ki, sőt... Miért baj, ha egy fiú virágot ad egy lánynak???? Szerintem egyátalán nem baj, inkább kedves és romantikus.
2011. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én azt szólnám, hogy a-a
2011. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

65%-os

Én virágot kaptam, és nem néztem hülyének.

Azt gondolnám, hogy konzervatív neveltetésű. De nem baj, mert én is az vagyok.

19/L

2011. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem viccből csinálja,hanem ilyen etikettet követ, akkor szerintem nagy jó dolog. Rendkívül illedelmes, örülnék ha ilyen emberekkel találkoznék :). 17L
2011. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!