Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szerettek jobban lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek jobban lányok? : ha egy férfi girnyó, esetleg van rajta egy kis felesleg, vagy a kigyúrtat?

Figyelt kérdés
Aki borotválja magát mindnehol vagy az ellenkezőjét? hajszínre nem kérdezek rá mert az úgy változik mint az időjárás de arra igen h kicsi elgyne neki vagy nagy( ha értitek mire gondolok)?
2009. febr. 4. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En nem szeretem a girnyokat es a nagyon kigyurt pasikat sem!

Szeretem ha egy pasinak szeles a hata es van karja.

A borotvalt honalj rendben, de pl a borotvalt lab vagy mellkas kiabrandito. Utobbi kerdesedre: nem minden a meret.... :)

2009. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

nem szeretem a vékony pasasokat, sem a pocakosokat. legyen szálkás,sportos, ha nem is kigyúrt, bár azzal se lenne bajom.

hónaljkutyát nem szeretem :) mellkason szeretem a szőrt. intim helyeken pedig legyen fazon, tartsa karban, nyírja vissza rövidebbre, de a csupaszt ott sem szeretem annyira túl kisfiús :)

a méret nem minden... én azért ha egy kicsi vagy nagy kuki között választhatok akkor nyílván a nagyobbat fogom választani. voltam már eléggé kicsi szerszámú sráccal, ne élveztem vele sajnos annyira a dolgot, ez az igazság. persze volt már átlagoskás (szintén nem túl bajnok méret) mérettel is dolgom, de valami fantasztikusan használta a srác.

2009. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Girnyó semmi esetre sem jön be. egy férfi legyen férfias, erős testalkatú, érezzem azt, hogy ő aférfi. aki akkora ruhát hord mint én (S-est), az szóban sem jöhet. lábait, ha egy mód van rá, ne borotválja, és a szemöldökét se szedesse. Férfiassága méretében meg az erős átlagot azért üsse meg. a méreten aluli kicsi, de játékoshoz volt már szerencsém, de remélem többet nem lesz.
2009. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én egyiket se szeretem....ne legyen se girnyó, se kigyurt, se dagi....legyen átlagos,sportos :) nekem az tetszik, mint a párom.... az szerintem is b.u.zis, ha vki a lábát, mellkasát szőrteleníti, de a többit meg igenis elvárom (hónalj, szemérem).... a kukijáról meg igazán nem tehet senki, h mekkora neki :) de pl ha a páromat veszem alapul, neki már túl nagy, mert néha fáj... 18-20 körül az ideális
2009. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Girnyó kilőve, a zsíros is!Legyen férfias, széles hátú/vállú!Legyen rajta izom,de természetes módon növelt, ne pedig kokszos!Jó ha a hónalj és "ott" borotvált, ha sok van a mellkasán,akkor az is!A lába mindenképp legyen szőrös!!!Hogy egyéb méretei?:)Hát legyen vastag, hosszra meg egy 18-as megteszi...A 20-as már egyes pózokban kényelmetlen tud lenni!De igazából nem a hossz,hanem a vastagság a mérvadó!Persze ez attól is függ,hogy a nő mennyire tág!Ha nekem nem lenne elég a páromé, akkor tuti intimtornáznék,hogy elég szűk legyek a páromnak!
2009. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
:) Keanu Reeves egy legalább 20-as fütykössel jöhetne :)
2009. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem a girnyó
2009. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Testalkat: inkább átlagos. semmi esetre se dagi, és nem is izomagy..

Borotva: csak hónalj. max még szedje a szemöldökét, ha középen összenő, mert szerintem az eléggé khm.. érdekes. ott lent pedig semmiképp se borotválja. az olyan, mintha csontival szexelnék. csak vágja rövidebbre.

Hajszín: igaz nem kérdezted, de nekem ez az egyik legfontosabb :P (külsőben) sötétbarna vagy fekete. mindenképp! nem birom a szőkéket oO

Pénisz: ne legyen lófsz méretű, de azért kukacka se. átlagos méret, és tudja használni (:

2009. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amig nem akkora mint Budha nem számít a suly. :)

Ha egy pasinak szőrös a mellbimbója az nagyon kiábrándító nekem!

2009. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!