Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezem azt ha lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem azt ha lelkileg tönkreteszem a szerelmemet?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy miért csináltam ezt...teljesen egymásba habarodtunk egy fiúval és minden olyan volt mint a tündérmesékben.Ő életem szerelme külsőre és belsőre is egy igazi isten.De egyszer mikor megláttam hatalmas dühöt és bosszúvágyat éreztem,így mondtam neki hogy ne érjen hozzám,soha többé nem akarom látni,ő pedig könnyes szemmel könyörgött, de én keményen visszautasítottam,majd leléptem.Úgy örülök hogy szomorú,de viszont borzalmasan hiányzik
2009. febr. 4. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy van benned valami hatalom vágy,vagy féltékenység.Szerintem sűrgösen változtass rajta.És ha megbántad amit a sráccal műveltél akkor kérj bocsánatot,mert elég nagy szemétség.Bár,nem lehet hogy azért örülsz neki hogy szomorú mert igy bizonyit neked hogy fontos vagy a számára?
2009. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez a viselkedés teljesen irreális, nem normális. úgy értem kóros, és bizarr. ha legközelebb is előfordul, keress fel egy szakembert. és ezt nem bántásból mondom.
2009. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem szép dolog hogy ilyet teszel egy olyas valakivel akit szeretsz.Szerintem fordulj pszichológus mert sztem ez nem normális.Nem szeretnélek meg bántani de ez nagyon furcsa hogy ilyet teszel és még tetszik is.
2009. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Menj orvoshoz.
2009. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
75%
Mert talán nincs minden rendben a kis agyaddal és szerintem fordulj orvoshoz!!
2009. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
46%
nem vagy 100 as az biztos és remélem a srác egyszer elkap és egy bokor mélyén...
2009. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
....jól megbasz! Bocs,de be kellett fejeznem!
2009. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác,szívből sajnálom!Szégyeld magad!!Biztos borzasztóan szenved és nem érti miért bántál vele így,hisz nem érdemelte meg!
2009. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Annyira jó ezeket hallani,annyira boldog vagyok :D.Olyan jó gonosznak lenni,de tőlem le is támadhat a bokorban,mert imádom.Szerintem csak lelki-szadista vagyok és imádom ezt :D
2009. febr. 4. 21:03
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tegyél ellene, ha tudsz róla... pszichológus! A sráctól pedig kérj bocsánatot.
2009. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!