Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezem azt ha lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem azt ha lelkileg tönkreteszem a szerelmemet?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy miért csináltam ezt...teljesen egymásba habarodtunk egy fiúval és minden olyan volt mint a tündérmesékben.Ő életem szerelme külsőre és belsőre is egy igazi isten.De egyszer mikor megláttam hatalmas dühöt és bosszúvágyat éreztem,így mondtam neki hogy ne érjen hozzám,soha többé nem akarom látni,ő pedig könnyes szemmel könyörgött, de én keményen visszautasítottam,majd leléptem.Úgy örülök hogy szomorú,de viszont borzalmasan hiányzik
2009. febr. 4. 14:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan azt hiszed, hoyg normális amit mondassz? Vagy csak provokálni akarsz minket? Ki az a h**lye, már bocsánat, aki imádja a barátját és közben így csinál? Semmiképpen nem normális viselkedés... Élvezed??? Úristen, jó lenne ha gyorsan orvoshoz fordulnál? Ha meg nem is zavar, akkor minek kérdezed itt? ÉLvezd tovább és akkor majd egyszer csak megjön az esze a barátodtak, akit annyira imádsz, és keres egy normálisan viselkedő lányt, akkor meg sírhatsz... Ha meg nem érdekel akkor mit törődsz vele? :o
2009. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy!
2009. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem hülyítelek titeket,igazából megtörtént az eset.Csak kíváncsi voltam hogy miért van ez.A fiút meg kínzom tovább :D.Amúgy meg úgyse fog "megcsalni",mert már teljesen belém van esve,totál látszik rajta.Meg amúgy is elég érzékeny és zárkózott nem egy ismerkedős tipus.
2009. febr. 5. 17:17
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Úristen hogy lehetsz ilyen szívtelen?!!!NEM VAGY NORMÁLIS!!!Egyszer majd úgy is vissza fogod kapni figyeld meg!Szereted a fiút és így bánsz vele?neked hogy esne ha a barátod bánna így veled?Nem értelek hogy hogy lehet ilyet élvezni.
2009. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem vagy normális... Hidd el nem fogja ez örökké tűrni... Naív vagy... A fiúknál egyébként is viaskodik a szív meg az ész... És nagyon könnyen a (jelen esetben) józan ész kerekedik felül... Mellesleg azt hiszed a többiek nem látják? Mi lesz ha egyszercsak azt mondják a szülei, hogy többet nem láthat téged (igazuk is van)? A haverjai meg közben cikizik, hogy milyen nyámnyila... Tapasztalatból mondom... Így nagyon gyorsan itt hagy téged... És igaza is lesz... Na akkor mit csinálsz? Ha ilyen hülye vagy (már bocsi), egyszer elszállítanak a pszichiátriára...
2009. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Miért akarid tönkretenni???Megérdemenél egy hatalmas pofont!!!!
2009. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

Öcsém tiszta én :D

Legalább tudom h nem vagyok egyedül:)

2010. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Íjjj,csapj belekomám! :D
2010. máj. 19. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!