Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim ehhez mit szóltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Van egy párom 5 éve. Sokszor említettem már előtte mire vágyom, még soha nem kaptam meg, de meg sem hallja.


23 éves vagyok, annyira vágyom arra, hogy egy nap csak azza teljen el, hogy szeretkezünk, finoman, vadul, mindenpózban......... értitek.


Nekem erre lenne igényem, de neki nincs. Ti mit szólnátok ahhoz, ha a barátnőtök ilyet mondana?


2011. jan. 24. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy holnap épp ráérek. De akár ma este is elkezdhetjük.


Ha 5 éve vagytok együtt, és meg sem hallgat, akkor minek vagy vele egyáltalán? 24F

2011. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert szeretem. Viszont ő 35 éves, nem hiszem, hogy ehhez már lenne elég erő, így gondolom, kellemetlen lenne számára, ha nem menne a dolog. Én erre tudok gondolni.
2011. jan. 24. 14:33
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Ez már bizony a korral jár.

Próbáld meg azt kiélvezni, amit kapsz.

2011. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt teszem, nincs más lehetőségem. :(
2011. jan. 24. 14:40
 5/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy a korral jár asszony 39 és ha nincsenek ithon a gyerekek ki se bújunk az ágyból egész nap
2011. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjátok, hogy milyen, ha meg sem próbáljátok. Pontosabban, nem tudhatja a pasid, hogy bírja-e, ha nem próbálta!
2011. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mert embere válogatja.


PL: néhány 40 évs úgy néz ki mint egy 28 éves, de nem mindenre jellemző. Érted mire gondolok, remélem.

2011. jan. 24. 14:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát én ha ilyet mondanék a 33 éves férjemnek akkor másnap egy Csillagot hozna nekem le az égről! Hidd el van ott még erő ha akarja. Ki mondta azt hogy csak huszonévesek tudnak egész nap szexelni?????

Ott már valami gond van a pasival. Egy férfi nem mondhat ilyet. Max nekifogtok és azt mondja hogy szivem nekem ennyi volt, folytassuk holnap. Nekem ez gyanus, és nagyon fura.

2011. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
meglepődve túznék
2011. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet valami más probléma van. Őszintén meg kellene beszélni.
2011. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!