Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, mit lehet ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, mit lehet ebben a helyzetben gondolni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, nagyon tetszik, úgy érzem én is neki. Mert veszem a jeleket és küldöm is felé.


Pár napja találkoztunk, amúgy még semmi nincs köztünk, csak beszélgettünk 1 órát.


Azt mondta írjak majd rá, megtettem, nem válaszolt az sms-re. Majd pár nap múlva írtam neki, válaszolt, de eléggé szűkszavuan. Ma írtam egyet, hogy mi a baj, valami gond van-e?


Nem válaszolt.


Miért csinálhatja ezt? Nem bántottam meg, még mosolygva váltunk el, amikor találkoztunk. Akkor mi a gond? :(


2011. okt. 19. 11:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
de jó lenne belelátni a férfiak agyába...:(
2011. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nem jössz be neki, ennyi. Csak az egóját növelted, hogy na ennek a csajnak is bejövök, de semmi komoly. Én is ilyen vagyok. Nem utasítom el a nöket de ha valameik nem tetszik azzal nem ismerkedem, nem sms ezek!

Ez kapufa! Lépj tovább, ne foglalkozz vele!

2011. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem jövök be neki? De hát eddig ő keresett, ez péntek óta van így. Addig semmi gáz nem volt és nem tettem semmi kirívót, nem értem akkor.
2011. okt. 19. 11:45
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudok túllépni, mert hónapok óta a közelemben van és beleszerettem.
2011. okt. 19. 11:45
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a célja. Megszerettette magát, te meg epekedsz. Ő ezt élvezi. Perverz és szadista. Nameg elvárja majd h te tegyél meg mindent érte. Hanyagold, hidd el jobb lesz.
2011. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én azért nem egy szadistának ismertem meg. Lassan 1 éve ismerem. Nagyon kedves és rendes gyerek alapvetően. Pár napja fordult a kocka, valamiért nem keres és nem válaszol.
2011. okt. 19. 11:52
 7/18 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy nője van?
2011. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Talált volna valakit?


Nem tudom. :(

2011. okt. 19. 12:40
 9/18 anonim ***** válasza:
ne szaladj utána pl hagyd hogy ö keressen ne irj rá,és megfogod látni hogy keress e ha nem hát akkor egy értelmü,amugy meg van nem 1pasi még a világon ne 1nél ragadj le ha nem müködik hát lesz másik!
2011. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Gergo_30F ***** válasza:

Isten ments, hogy 1 év epekedés után esetleg konkrétan rákérdezz, még farkad nő, hisz ez olyan "pasis"! inkább hagyd, hogy összejöjjön mással, te pedig várj újabb hónapokat, míg megtetszel egy olyan srácnak, aki neked is bejön, az sokkal nőiesebb! ennél pedig nincs fontosabb! éljenek a konvenciók!


:(

2011. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!