Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora esélyem van barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esélyem van barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

A közepestől kicsit "súlyosabb eset" vagyok de nem az a nagyon kövér , ott "lent" sincs nagy okom azt önbizalomra(13-14) ... mondjátok nem a méret számít stb de ahogy olvasgatom a válaszokat: egy 18as egy 20as jó lenne... lehet a felfogásom rossz h minél nagyobb annál jobb ...az 1iken tudok csak változtatni (amin gőzerővel rajta is avgyok) de a másikon nem ja és mégvalami mondjátok h a ányok nem ott nézik emg először hát ezután is olvasgattam erre .. de bizony hogy megnézik a "farmermárkát" .. na ezután ki mit mondazon melléktények ismeretében h eddig nem volt barátnőm

19/F


2009. febr. 4. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia, ha egy rendes, kedves srác vagy, és amellett még jó fej is , szerintem van esélyed.

Ha ez megnyugtat, én se vagyok egy női ideál, és úgy gondolom hogy van esélyem. Szóval hozd magad, a tesi adottságok pedig változnak .

Ne add fel!


-fizikuslány/19-

2009. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van bombanő barátnőm, lassan 19 és soha nem volt még barátja, mert annyira hihetetlenül önbizalomhiányos. Ez a kulcs. Ha nem hiszed el, hogy egy jófej, rendes srác vagy, vagyis értékes ember, akkor ez látszik rajtad. Még ha csak a külsőd miatt vannak is komplexusaid. Ha bízol magadban, majd mások is bíznak benned.

Vannak olyan srác barátaim is, akik... hát a tizes skálán az egyest kerülgetik kb, de olyan karizmájuk van, vagy beszélőkéjük, vagy egyszerűen hihetetlenül kedvesek/viccesek/megbízhatóak/figyelmesek/érdekesek, hogy jobbnál jobb nőket látni mindig mellettük. És ha megfigyeled, ezek belső tulajdonságok.

És az ember nem centiben mérendő, szóval előre :)

2009. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem nincsneke olyan igényeim csak jól nézzen ki úgy ahogy van ... nekem nem kell olyan lány akinek hetente másik barátja van
2009. febr. 4. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Az önbizalom a legfontosabb!Ha te nem hiszed el maadról,hgy jó srác vagy, akkor egy lány hogy higyje el??
2009. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyi, igaza van mindenkinek!

Legyél kicsit magabiztosabb,

ha magabiztos vagy, az látszik rajtad, látszik, hogy jól érzed magad a bőrödben, és az minden lánynak tetszik:D

sok sikert!

-fizikuslány-

2009. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!