Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Semmire se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Semmire se tudok odafigyelni, bele vagyok őrülve!

Figyelt kérdés
Őrülten szerelmes vagyok, s ez átcsapott abba a fázisba, amikor képtelen vagyok a feladataimra figyelni, már elment az egész nap, és csak ŐRÁ tudok gondolni, hogy milyen lesz, ha újra találkozunk, stb... Segítség! Haladnom kellene, de csak jövök-megyek, már beálltam a hideg zuhany alá is, de semmi, rendesen fizikailag vagyok lekötve, csak ő, csak ő, nagyon kellene, hogy itt legyen, és meg tudjam szeretgetni úgy, ahogy szeretném. Mit csináljak már magammal? 25/L
2011. jan. 24. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én inkább nem rontanálak el:)

Szeretem az ilyen nőket:)

Hívd fel telcsin.

2011. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
próbáltad már a vibridet és az ujjadat egyszerre használni?
2011. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Óóóó ez a nagybetűs szerelem! Kín és szenvedés:)


Hívd fel, vagy nem tudod a számát?

Írj emailt, vagy nem tudom menj el ha tudod h hová szokott járni, kérd meg egyik barátnődet h menjen el veled...


Gondolom egész nap a képeit nézed a neten mi??:)

2011. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Telcsin csak este tudunk beszélni, a második válaszoló ötlete meg megvolt ma már négyszer... de mintha egyszer se lett volna, kiugrom a bőrömből.
2011. jan. 24. 16:31
 5/19 A kérdező kommentje:
Bizony a képeit nézem! :-)) Egyébként járunk, de nem lakik túl közel.
2011. jan. 24. 16:32
 6/19 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel, tervezz valami meglepetést, menj el nézegetni ruhákat vagy gyakorold a hobbid.
2011. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát munkám az lenne bőven, csak koncentrálnom kéne. Na majd valahogy ráerőszakolom magam.
2011. jan. 24. 16:39
 8/19 anonim ***** válasza:

amíg nem beszélsz vele addig ugysem fogsz tudni megnyugodni! És aludni sem nagyon!


jujj nagyon szerelmes vagy...

2011. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

16:44! Miért nem?????????


16:52-es ajánlat: elmehetsz a fenébe...

2011. jan. 24. 16:56
 10/19 anonim ***** válasza:

16:52

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2011. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!