Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beleszerettem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem, de tudom, hogy vele semmire nem lehet jutni.

Figyelt kérdés
Szóval, úgy kb. fél éve megismertem egy fiút, aztán felvette velem a kapcsolatot neten, meg találkoztunk is, sőt hallottam másoktól is, hogy szeretne tőlem valamit és szerelmes belém. Mostanába nemnagyon keres, bár szoktuk egymást látni, olyankor beszélgetünk mindig. Viszont ő az a tipikus, minden héten másik lánnyal "kavarós", minden héten bulizós, komolytalan típus, akiről azt sem hiszem el, hogy tudna egyáltalán szerelmes lenni, azt meg végképp nem tudom hogy én mit tehetnék.
2011. máj. 7. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok én is:S hogy olyan srácba szerettem bele akivel esélytelen hogy bármi komoly is legyen...bulizós típus ő is mindig más lánnyal kavar:/:/ és van amikor figyel rám és foglalkozik velem,de van hogy 1 hétig nem is keres és lese szar kb:/:S és nagyon beleszerettem..és nem tudom mit tegyek vele
2011. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nehéz helyzet ez... Ma este is biztos valami csajjal fog enyelegni
2011. máj. 7. 22:56
 3/3 anonim válasza:
és ezt ki kérdezte?
2011. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!