Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mint sok lánynak, nekem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint sok lánynak, nekem is lapos a mellbimbóm, és nem tartom szépnek,3éve van párom de még minig nem merem neki úgy megmutatni. A mellbimbókiemelőt úgy is érdemes használni, ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

3 év alatt nem látta a mellbimbódat????


Egyébként ha 3 éve veled van, kizártnak tartom hogy a mellbimbód miatt otthagyjon vagy kiábránduljon, ha e mellett a testedet szereti akkor nem lesz semmi gond! Szerintem teljesen megnyugodhatsz!


Ha azért hagyna el akkor az egy nagyon nagy barom állat!

2011. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért törölték ki innen a válaszokat amikor mindenki normális választ adott?????
2011. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én imádom a lapos mellbimbót.
2011. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De hogyne látta volna, csak éppen úgy hogy "kiemelkedett" a mellbimbóm. Tudom hogy nem hagyna el de azért mégis...engem nagyon zavar.
2011. jan. 24. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig azt mondom ne zavarjon!


Engem tuti nem zavarna....26/f


tudod ez amolyan női önkritika, saját magadnak nem tetszik akkor tuti másnak sem...de ez nem így van

2011. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem önértékeléssel rendben vagyok, csak egyszerűen tudom hogy a legtöbb lánynak nem ilyen, és egyszer párom látta úgy és meglepődött kuncogott rajta..:) De akkor sem visz rá a lélek hogy így járkáljak a lakásban, szóval vajon ez a cucc jó lehet-e vagy sem?
2011. jan. 24. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Van, akinek olyan, hogy csak izgalom meg hideg hatására jön ki a mellbimbója. Mi a ciki meg a vicces ebben? Mit szégyellsz benne? Nekem is ilyen és a párom még egyszer se nevetteki és nem csodálkozott el rajta. Sok kőnek ilyen. Hány évesek vagytok?

És szerintem az a kiemeleő vagy mi, amit mondasz, az sem hat hosszú távon.

23/l

2011. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. vok:

Felejtsd már el ezt a hülyeséget kiemelőt!


3 éve veled van szerinted ha izgatná egy mellbimbó hogy jujj az most lapos akkor veled lenne még?

Nem!


De nem ez a lényeg, elárulom hogy bármik is a vélemények a pasikról, elég ritka az a pasi akinek ez annyira de számítana! Ne szégyelld. 26/f

2011. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok egyébként, és köszönöm a válaszokat, de engem attól még zavar a dolog nagyon. Azért köszi aranyosak vagytok.
2011. jan. 24. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!