Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs mellbimbóm, Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs mellbimbóm, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket segítsetek!Olyan gondom van,hogy nincs mellbimbóm,van mellem 70/a melltartót hordok,de nincs mellbimbóm,az a karika meg van,és ez nem befelé forduló,mert már hallottam olyanról,képet tudtommal nem lehet ide felrakni,de feltennék,mert már nagyon rossz így hogy nem tudok semmit,azért fordultam ide.Mit csináljak?Szégyenlem,és félek ha barátom lesz,megtudja és eldob ez miatt,mert undorítónak találja. 14 éves
2011. ápr. 3. 19:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
ez már volt egyxer h "nincs melbimbóm" nem is olyna rég szal néz körül
2011. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
de vannak szüleim,és nekik nem merem elmondani,azért írtam ide,és tudom h van ilyen kérdés,de az más,neki befelé növő,de nekem nem
2011. ápr. 3. 19:19
 3/48 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu-ra tudsz felrakni képet. Utána azt linkeld be ide.
2011. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:

linekdl el mostmár kiváncis vagyok :.1sővoltam 15/L

tán akkrop segithetek

2011. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

Nem értem... :D

Amúgy meg kepfeltoltes.hu-ra tudsz felrakni képet, aztán ide be tudod illeszteni a linket.


Beszélj a szüleiddel. Konkrétan nem értem a problémád, de biztos komoly lehet.

2011. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 JulesM111 ***** válasza:
0%

Hééé, előttem szólók! Ne akarjátok már rábeszélni, hogy feltegyen ide egy képet a melleiről. Ez nem a perverz kukkolda, tönés a goldengate-re csöcsöket bámulni!

Csajszi, fel ne tedd a képet!!!!

Még mindig azt javaslom, hogy szüleiddel beszélj. Ha nincsennek mellbimbóid az nem a te hibád! Bízz már egy picit a szüleidben, és ne itt akard idegen fantomoknak mutogatni a melleidet.

2011. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Irány a nőgyógyász.
2011. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó, nem mindenki perverz f*szrángató itt, ha képet rakna fel, legalább tényleg rálátnánk, hogy mi a helyzet. ez így olyan, mintha felhívna egy barátnőd aki épp a fodrásztól hazajött és megkérdezné, hogy szerinted jól néz-e ki a haja most.
2011. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
nem láta anyud sose a melleid?
2011. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

"képet tudtommal nem lehet ide felrakni,de feltennék"


Én ezért írtam neki, hogy ott a képfeltöltés.hu...

Nem gerjedek a 14 éves harmatos cicire. :)

De amúgy igazad van, tényleg sok olyan farok van, aki ezekre élvezkedik.

2011. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!