Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a mellemhez? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a mellemhez? Ez kicsinek számít?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és nem tudom, hogy fog-e még nőni... A családban minden nőnek nagy van, igaz, hogy ők már szültek és szoptattak...


[link]


2011. jan. 25. 00:08
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
xD Hát kinek a pap, kinek a papné, azért köszi! :D
2011. jan. 25. 00:37
 12/27 anonim ***** válasza:
hát az egyik jóval kisebb a másiknál:S vagy csak a kép rossz? nemtudom.. nekem nem tetszik a cickód. de kicsinek nem mondanám.
2011. jan. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Hát senkinek nem egyforma a két melle, szóval igen, jól látod, egyik kisebb, mint a másik... xD
2011. jan. 25. 00:59
 14/27 anonim ***** válasza:

Keményedtek a bimbóid:)


Fáztál vagy fel voltál izgulva?

2011. jan. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

ebbe mi a kicsi? :D az enyém 21 évesen olyan mint egy tinilánynak...pedig én duci is vagyok mellé, na az kicsi...


és mégsem érdekelte eddig egyetlen partneremet sem, hogy az, szóval ne aggódj

2011. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem kicsi, csak eléggé lefelé néznek a bimbóid.
2011. jan. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

kedvesem, vannak még akik nem a melledet nézik meg először, és utána az arcodat...

Szal ne izgulj már.

2011. jan. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
38%

hát nem kicsi,de nem is nagyon nagy viszont csúnya olyan mint egy 3 gyermeket szoptatott nőnek.

Az enyém igen, de minél több ilyen mellett látok annál jobban örülök neki,hogy az enyém kisebb és formás :)

2011. jan. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Hát egyetértek az utolsóval. Örülök neki, h az enyém formásan szép.

Viszont tényleg nem pici, viszont a "csúnyasága" köszönhető a rossz szögből való fényképezésnek. Ha nem alulról fényképezi, biztos másabb.

2011. jan. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hát én semmi szépet nem látok benne.Lógós (gondolom nem is sportolsz! ) a mellbimbók nem egyformák és az udvara is nagyon nagy és nincs is széle.
2011. jan. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!