Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a mellemhez? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a mellemhez? Ez kicsinek számít?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és nem tudom, hogy fog-e még nőni... A családban minden nőnek nagy van, igaz, hogy ők már szültek és szoptattak...


[link]


2011. jan. 25. 00:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! A Te melled egyáltalán nem kicsi! Zsófié kicsi, de így is szép!
2011. jan. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem kicsi,az enyém kissebb,de legalább feszes.

Ne haragudj,nem bántásból írom de vagy nagyon lóg vagy csak nagyon rossz szemszögből fotóztad.

A 48éves anyámnak feszesebb a melle.

Valami torna vagy mellfeszesítő zselé biztos segítene.

21/L

2011. jan. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A Te melled is és Zsófié is nagyon szép!
2011. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

A megereszkedés azért lehet, mert hirtelen fogytam le... :/ Majd csinálok vele valamit... :D :D

Mellfeszesítő torna? Nem hangzik rosszul! Tud vki vmilyen receptet erre? xD

2011. jan. 25. 11:06
 25/27 anonim ***** válasza:
Mivel az enyém nem akkora (sajnos),hogy megereszkedhessen,így nem vagyok jártas ebben,de egyszer azt olvastam a melled előtt öszeteszed a két tenyered(mintha imádkoznál)és egymáshoz nyomod jó erősen kb.10 mp.-ig aztán elernyeszt és újra összenyom.Ezt ismételni párszor,de nem tudom hasznos-e.Az avonnak van jó mellfeszesítője,nem is drága(1500körül)ha ezzel maszírozod ártani biztos nem ártassz.
2011. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. jan. 25. 11:26
 27/27 anonim ***** válasza:

nekem A-s méretü a mellem...na az kicsi...:(

22L

2011. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!