Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közeledik a valentín nap =/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledik a valentín nap =/ mit vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nem mintha ez baj lenne, csak nem igazn tudom, hogy ilyenkor milyen jándékot kell venni és, hogy csak a fiú vesz vagy a lány is?!? =/ légyszi válaszoat ! =)
2011. jan. 25. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem "kell" venni semmit. Én meg a barátnőm egyáltalán nem is foglalkozunk ezzel a valentinnap-baromsággal.
2011. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem én csak hát nagyon szeretem és szeretném valahogy megünnepelniezt a napot
2011. jan. 25. 19:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ezen az egy napon kell szeretni, hanem az összes többin.
2011. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nielindi ***** válasza:
miért ezen a napon akarod megnünnepelni, h szereted?! ez akkora f@szság! ünnepeld minden nap, h szereted! ne azért vegyél neki valamit, meg bejött ez retek Mo-ra, és mindenhol azt nyomatják, h vegyél valami kis bovli szart, mert ezzel kifejezed, h szeretsz valakit!
2011. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát lehetséges, hogy ez így van... nem túlságosan rajongok ezrt az egészért csak nem lenne gáz ha kapok tőle valamit esetleg ő pedig tőlem nem ?
2011. jan. 25. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
süss neki valami finomat:) biztos örülne neki:)
2011. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem süss neki valami finomat =)
2011. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet =)
2011. jan. 25. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, a sütés tényleg jó. :) Ezerszer jobb, mint egy bárgyú valentinnapi ajándék-izé.
2011. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!