Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, átkozzátok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, átkozzátok, hogy nem lánynak születettek?

Figyelt kérdés

Én pl. néha elgondolkodom azon, hogy simán lennék inkább lány, mivel akkor lenne párom, amikor akarom, akkor szexelnék, ha akarom, elnéznék nekem a balf@szságaimat, csak azért, mert nő vagyok.

Így, hogy férfinak születtem sohasem lesz alkalmam szexelni, vagy párkapcsolatra.


GÁZ!!!


2011. jan. 25. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen néha én is lennék lány, mert akkor lenne párom amikor akarom, nem kéne milliókat összedolgoznom, hogy végre legyen valakim.De ha lány lennék nem jönnének be a pasik az tuti, leszbi lennék, de akkor is könnyebb lenne sokkal + minden könnyebb, semmit nem kéne tennem hogy legyen valakim, csak kicsípni magam.
2011. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

hát én csaj vagyok és szerintem ez nem teljesen így van.. Sok srác megy csak a külsőségekre, a lányok többsége meg igényli az érzelmeket.. Magamból indulok ki. Nekem se volt egyszerű pasit találni, mert az agyonsminkelt d*gható csajokra mentek rá... Meg higgyétek el, a havi baj se a legkellemesebb dolog és van aki sok betegségre fogékony. Gomba stb... Meg a csajok sokszor kiszolgáltatottak. Én pl sose hagytam h kiszolgáljanak. Szerettem magamnak megteremteni a dolgaim, nagyobb büszkeség.

Csak a véleményem írtam le, de mindenki másképp látja ezeket a dolgokat =)

További szép estét!

2011. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Minden gondolatod akörül forogna, hogy hogyan nézz ki jól, hogy felelj meg egyszerre mindenkinek, vajon tetszel-e ennek meg annak,nameg a menstruáció :)

Bezzeg egy erős, jóképű férfi :)

2011. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

ja és ha egy pasi berugik az menő, ha egy csaj az gusztustalan.

ha egy pasi lefekszik 50 csajjal, akkor alfahím, ha egy csaj 50 pasival akkor ribanc

tényleg tiszta hawaii...pff...

Egy Lány

2011. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt az alfahím-ribanc dumát. Áruld már el kinek kell többet tenni egy szexért...

Máskülönben: részegség? Ugyan már... Teljesen nonszensz dolgokat hozol fel.


Hány éves vagy? 15?

2011. jan. 25. 20:35
 6/17 anonim ***** válasza:
semmi pénzér nem lennék csaj, csak arra az érzésre lennék kiváncsi, hogy amikor a csiklóhoz érnek, és úgy önkéntelenül összerezdül az egész lány, az milyen lehet. én nem tudok ugy magamhoz érni hogy ugy egész testemben összerezdüljek. bámulatos milyen hatással van barátnőmre ha jó helyen nyulok hozzá :)
2011. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A szexért tényleg nem sokat kell tennünk, egy normális kapcsolatért annál inkább.

Ha valakinek lazábbak az erkölcsei azt leribancozzák és ez a mai napig így van. Ha idősebb a párod kinéznek. És a terhesség kínja is ránk hárul, de vannak persze előnyei is, én semmiért nem adnám a nőiességem, de ez sem könnyebb :)

2011. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
ha csaj lennék, tuti leszbi lennék! :)
2011. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem, bár lennének előnyei. A gyávaságom fedezhetném a "fiúknak kell kezdeményezni" c. baromsággal, ahogy a kérdező is írta szexelhetnék bármikor. De örülök, hogy férfinak születtem.

21f

2011. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én is jól érzem magam férfiként, ha nem lenne világos. Csakis ezek a dolgok miatt lennék nő!
2011. jan. 25. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!