Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami bajom ha a barátommal együtt fürdök?

Figyelt kérdés

Tudom h hülye kérdés de kétségeim vannak afelől hogy ha a barátommal együtt fürdök nem e lesz bajom:Pl.Teherbe esek elkapunk egymástól különféle betegségeket amiről nem tudunk stb!15 éves vagyok és ezektől nagyon parázok!

Kérlek titeket csak normális választ adó emberek írjanak!

ELŐRE IS EZER KÖSZÖNET MINDEN VÁLASZT ADÓNAK!


2009. febr. 4. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
a fürdés szexbe torkollik! egyébként nem...ha nem szedsz fog.gátlót, ne szeretkezzetek fürdés közben...de nem kapsz el semmi olyan betegséget, amit szex közben ne kaphatnál el. De gondolom a barátod egészséges!
2009. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Ha csak nincs egyikötöknek sem valami betegsége.
2009. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig együtt fürdünk és még nem volt gond, pedig előváladék is került a vízbe.

Egy jó tanács, ha majd ott tartotok: szex vízben csakis tabival védekezve, de ha jót akarsz, még úgy sem, mert könnyen összeszedhetsz vmi nyavalyát.

2009. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nem lesz szex csak spontán egyött fürdünk!tudtommal egészséges de mi van ha mondjuk van vmi gombás frtőzése vagy valami!vagy akár nekem?elkaphatjuk e egymástól vagy nem e esehtek teherbe!

nem szedek fogamzásgátlód de még nem is feküdtünk le egymással!Azért köszi

2009. febr. 4. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

ha tartasz akkor zuhanyozzatok le akár külön aztán jöhet a kád és mindent bele

ha szex nem is lesz de puszilgasd meg neki:-*

2009. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gombás, azt el lehet kapni, de nem valószínű, hogy rögtön. Ha beteg, azt is el lehet kapni, de az másképp is könnyen megy.
2009. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van, ahogyan az előttem szólók mondták. Pl. HPV-t simán el lehet kapni akár bőrön keresztül is :-(
2009. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát,ha féltek a tisztaságtól,akkor mindenképp bajotok lesz!xD
2009. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kell izgulni, nyugodtan fürödhettek együtt.

van minimális kockázata annak, hogy fertőzést kapsz, de ha gombás lenne a barátod, akkor az nyilván látszana vagy tudnál róla..kérdezz rá.

2009. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!