Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak elélveznek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak elélveznek, amikor felakasztják őket?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ide írtam, nem találtam ehhez kapcsolódó jobb témakört.

Egyik barátnőm mesélte, hogy ha a férfiakat felakasztják elélveznek.

Ezt azért mondta, mert láttunk egy képet p. extrémen, ahol egy halott felakasztott férfinak, felállt.


2011. jan. 25. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ööööööö

Igazából majdnem elkezdtem mondani hogy hülyeség, de pont multkor olvastam egy könyvet, a Világ összes növénykülönlegességeiről, ott volt a Mandragóra, hogy elvileg az így keletkezik(A legenda szerint persze) a felakasztott emberek lecsöpögő spermiumából. Na most csaknem voltak olyan perverzek az emberek akkoriban, hogy ilyen baromságot kitaláljanak a Mandragórának.

2011. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem baj hogy ide írtad, szerintem még senkit sem akasztottak fel úgy hofgy az utána ezt el tudná mesélni, amúgy lehetséges, van aki ha tűzre néz valakit a vér vagy belső szervek vonzzanak és vannak akiket a lányok vagy a fiúk, de vannak akiket a kecskék
2011. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem, de én most konkrétan arra célzok, hogy ennek van valami folyamata?

Nem arra, hogy ki-mire izgul.

2011. jan. 25. 20:45
 4/11 anonim ***** válasza:
A záróizmok elernyednek,tehát mindhárom dolog ami kijöhet a testnyílásokból az ki fog jönni akasztásnál.
2011. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem meghalnak :( sajnos ök is emberek
2011. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy meghalnak.
2011. jan. 25. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
A nyaktörés akkora ingert vált ki, hogy bekövetezett néhánynál a magömlés.
2011. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cleptomaniac ***** válasza:
100%

"Bármilyen vadul is hangzik ugyanis, a hír igaz: az akasztás bizony merevedéshez vezethet. Fulladásos haláleseteknél tankönyvi adat az ejakuláció bekövetkezése; ebben még a fellépő görcskészség is szerepet játszik.


Olyannyira igaz a merevedés (a kapcsolódó kéjérzettel) és az akasztás kapcsolata, hogy a mesterségesen előidézett oxigénhiányt néhány gyakorlatiasabb gondolkodású, roppant magányos férfi – kikből viszont éppen a realitásérzék hiányzik – a jelenséget fel is használja afféle pótszer gyanánt. Hogy ezt megtehetik, annak egyszerű élettani magyarázata van. Az agyi oxigénhiány a köztiagy egy jól meghatározott területén lévő receptorokat ingerületbe hozza. Ezen sejtek egyre fokozottabb izgalmi állapota átterjed a környezetre, s az itt található, kéjérzet kialakulásáért felelős területek potyaingerülete hozza meg a kívánt érzést."


[link]


Hirtelen ennyit találtam, de egy könyvben olvastam róla bővebben. Talán Középkori kínzások volt a címe, de nem vagyok benne biztos.

2011. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Húúúú gondolkodjunk.....Ha feláll akkor izgalmi állapot, ha valaki meghal akkor nem izgalmi állapot...Ilyen nem létezik! Léteznek szerinted ufók is? Annyi kamu dolog lézezik:S Hogy kerül izgalmi állapotba ha felaksztják?
2011. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cleptomaniac ***** válasza:

Huuuuu... gondolkodjunk. Reggeli merevedéskor mire izgulsz? A melletted zümmögő légyre, mert röptében is...? :)


"A bizarr ötlet a wikipédia szerint a XVI. század óta terjed, amikor is az akasztásos kivégzéseknél megfigyelték, hogy a kötélen lógó férfiak pénisze keményen meredezett, mi több, egyesek még a nadrágjukba is ejakuláltak (halál-orgazmus). Feljegyzések tanúsítják, hogy egy idő után az erekciós zavarokkal és impotenciával küzdők ebből kiindulva az önfojtogatás módszerét használták kezelésképp. Később azonban kiderült, hogy az akasztás során bekövetkezett izomreakciók miatti erekciónak semmi köze a fojtogatós szex fiziológiájához."


[link]

2011. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!