Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom legyőzni, valamint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom legyőzni, valamint tartani magamat a féltékenységtől?

Figyelt kérdés
Van egy b.nőm akivel mindjárt 9-hónapja vagyok vele. Eleinte minden jól ment mi alap úgy keztük hogy szét akarnak minket szedni! kitartottunk egymás mellet és azóta nincs gond... mind eddig... én számomra ő a mindenség nála fontosabb nincs is és valamikor kb 6-7hónap körül feljött bennem a féltékenység :S meg volt sok hisztim:S a hisztit tudom már irányítani de a féltékenységet nem! nincs semmi okom a féltékenykednem mert ő igazán szeret de mégis mikor pl: elmegy sulibuli-ba vagy valaki mással van akkor előjön ez a hülyeség:S a volt b.nőm ő engem csak kihasznált de én mindig megbocsájtottam neki és bíztam benne töbször is megismétlődött ez és mikor szakítottam tőle akkor gondolom én olyan nyomot hagyott bennem ami miatt feljött a féltékenység! nem tudok mit kezdeni magammal a mostani b.nőm ő nagyon kitartó bízik abban hogy nem leszek féltékeny de viszont vannak kis hülyeségek amik bántanak:S mit csináljak a féltékenységet hogy tudom legyőzni? előre is köszönöm a válaszokat és elnézést hogy nem fogalmaztam jól:S köszönöm
2011. jan. 25. 21:33
 1/3 Gishart ***** válasza:

Engem csak a helyesírás zavar:D

A lényegre visszatérve. A legfontosabb, hogy bízz a barátnődben. Ha valóban szeret, akkor nem fog megcsalni. Másrész beszélj vele, azokról az apró dolgokról, amiket írtál fentebb. De a legfontosabb, hogy bízz benne, s persze először fejben kell eldönteni a dolgot. Nem lepődnék meg, ha a féltékenység valamilyen oknál fogva a régi barátnőd miatt lenne. Ezt tisztázd le magadban, beszélgess a mostani barátnőddel, s meg fog oldódni a problémád.

2011. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sündi válasza:

A féltékenység önzésből fakad. Persze minden ember önző,nem is lenne normális másképp.

Biztosan szereted a barátnődet,de...

Amikor féltékenykedsz,akkor gondolom kombinálsz is. "Amikor azt mondta,hogy a barátnőjével megy moziba,akkor biztos valami csávóval ment,ki kell derítened,hogy tényleg barátnővel ment-e,de a barátnő meg tuti falazik neki" - amikor kombinál az ember,csak azt bizonyítja,hogy ő maga milyen csavarokkal élne hasonló helyzetben.Tegyük fel elgondolkozol azon,hogy megcsalod,mert lenne rá lehetőséged,tuti kitalálnád a módszert.Viszont tény,hogy nem csalod meg,de itt azon van a hangsúly,hogy olyanokat képzelsz bele,ami talán nincs is. Nem szabad agyalni azon,hogy megcsal,vagy mást akar,mert akkor ez számára csak azt bizonyítja,hogy nem bízol benne és akkor elhagy.

Ha meg akar csalni,úgyis megtalálná a módját.Tudom ez nem vigasztal,de ha meg akar csalni,vagy megcsal,akkor nincs miért bánkódnod,hisz kinek kell egy olyan társ,aki mással is őőő.. hát " társalog" :)

Mondd el a volt barátnős sztorit,de kérdéses,hogy hogy reagál arra,hogy ennyire féltékeny vagy. Őszintének kell lenni szerintem,hisz amúgy is őszinteségen áll,vagy bukik egy kapcsolat.

2011. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen de már volt egy párszor hogy leültünk és akkor is elmondtam neki hogy mi zavar mi ami rosszul esik... de az a legjobb benne hogy ő még mellettem van és próbál segíteni a legtöbb helyzetben amiről is tud h ne legyek féltékeny és ahogy ismerem én is tudom h nem csalna meg! de akkor vannak ilyen hülye érzéseim ja és még az anyukájával is leültem többször is beszélgetni ő meg azt mondta érdemes lenne elmenni szihologushoz mert lehet h valami anyai, apai szeretett vagy valami más hiányzik belőlem mert ő szerinte minden szeretetemet rá összpontosítok (b.nőmre) és az anyukája nem úgy neveli(nevelte) hogy kurv@ legyen... Ja és mondta is ha eljönne az a nap h nem lenne belém szerelmes akkor úgyis megmondaná mert nem akarna kínozni... ( neki én vagyok a leg is legelső normális pasija ) és köszönöm a válaszokat és elnézést a helyesírási hibákért XD
2011. jan. 28. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!