Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gáz lenne, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gáz lenne, ha szerelmes lennék egy 23 éves srácba?

Figyelt kérdés
13 vagyok. Amúgy én is tetszek neki. Csak hát a korkülönbség szerintem nem a megfelelő.
2011. nov. 5. 01:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hola pézem?
2011. nov. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eléggé, kivéve, ha jóval többnek nézel ki a korodnál. Viszont ebben az esetben nem leszel majd valami szép 22 évesen.
2011. nov. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16nak néznek a legtöbben
2011. nov. 5. 01:47
 4/11 anonim válasza:
hát szerintem elég gáz. te tudod..de gondolj bele mit szólnának szüleid ;)
2011. nov. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem kell róla tudniuk :D
2011. nov. 5. 02:49
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


én tettem fel ezt a kérdést még tegnap.

És még szájalnak, hogy szemét voltam.

téged is lealáználak....te kis szajha.

Legalább Budapesten laksz?

2011. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

8.38, inkább hallgass már el! Nem elég, hogy egyszer lejárattad magadat?

Kérdező: most jelenleg nem lehettek együtt. Ha van bennetek kitartás, akkor pár évvel később, mondjuk 16-26 párosítással már működhetne a dolog. Ha szereted, akkor nem akarsz neki rosszat! Ha most lenne köztetek valami, akkor teljesen lejáratnád őt, mindenki úgy nézne rá, mint a véres rongyra. Plussz 23 évesen teljesen természetes dolog a szex, de ha te lefeküdnél vele, akkor eljárás indulna ellene, még akkor is, ha kiállnál mellette. 14 alatt beleegyezéssel sem lehet szex a két fél között. Tudom, manapság rengeteg ellenpélda van, de jó lenne nektek titkolózni mindenki előtt, félve a lebukástól? Te persze könnyen megúsznád, mindenki téged sajnálna, de ő?

Ha szereted, akkor gondolj erre is!

2011. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az nem gáz, hogy te szerelmes vagy belé...

Az a gáz, hogy neki felnőtt 23éves fejjel egy kislány tetszik. Ez már pedo kategória.

2011. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem budapesti vagyok... rendben, megértettem (:
2011. nov. 5. 10:58
 10/11 anonim ***** válasza:
amiről apu nem tud, az nem fáj neki:D
2011. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!