Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagyon jó lány barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó lány barátom, tényleg nincs semmi komoly, csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

Szóval , olyan fél éve ismerem őt, és elég sok mindent megszoktunk beszélni , tök jól elvagyunk , de eddig egyikünk sem akart semmi olyat a másiktól .


Arra gondoltam, hogy áthívom, aztán megmutatom neki a jobb helyeket városban + ilyenek ( nem ebben a városban lakik:D) , aztán pedig áthívom , hogy nézzünk meg nálam egy filmet, amit ő is mondott , hogy megszeretne nézni. Aztán persze, nem menne haza hanem itt aludna . De én nem ragaszkodom hozzá, hogy legyen is valami, csak ... itt aludhatna .


Ha neked egy srác barátod, akivel így el vagy mint ahogy leírtam ,áthívna akkor te igent mondanál , vagy nem, mert ez nem fér bele neked abba a "barátságba" ami eddig köztetek volt?


Nem merem megkérdezni tőle a dolgot, mert félek mi lesz utánna, nem lesz ugyanolyan a dolog kettőnk között.


( 70%-30%ban biztos vagyok abban, hogy ő nem gondolna arra, hogy áthívom így.)


szerintetek , áthívjam vagy ne?


2011. jan. 26. 22:18
 1/10 A kérdező kommentje:
amúgy a kérdésem elég gyerekes :D de mind2en 20+ évesek vagyunk.
2011. jan. 26. 22:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Szeresd! Csak ennyi!
2011. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
59%

Ha tényleg csak barátilag gondolod áthívhatod miért ne? Nekem is volt ilyen barátom.

De szerintem,ha más is történne,az már nem ugyan az a kapcsolat lenne.

Vagy átalakul mássá,vagy megromlik,ez helyzet és emberfüggő!

Ha tényleg jó barátok vagytok beszéljétek meg!

2011. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ja,és ha ő is vonzódik hozzád akkor meg bátran próbálkozz!
2011. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem gondolnék arra, de akkor mit érsz el vele? Mi ebben az előrelépés?
2011. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom , mondjuk tényleg így van ahogy mondtam , hogy van egy film amit ő is megszeretne nézni meg én is aztán egyedül nem akarom most valahogy , meg én szeretném ha átjönne.


Azt írtam, hogy én nem ragaszkodom, hogy legyen is valami, de ha átjönne , és látnám rajta , hogy ő benne lenne másban is nem csak a filmnézésben +városnézésben akkor az tök jó lenne ^^ Persze, ha nem akkor nem is erőltetném az úgy is kiderülne.

2011. jan. 26. 22:33
 7/10 A kérdező kommentje:

csak most valahogy nem merem megkérdezni tőle . mert nem tudom , hogy egyáltalán mit reagálna erre, azt sem szeretném , ha megváltozna az ami "köztünk" van.


amúgy ma szerettem volna is beszélni vele erről , amikor elindultam itthonról úgy voltam vele, hogy megkérdezem,hogy most pénteken akkor lenne-e kedve , csak mondta , hogy hétvégén mennek el a családdal valahova

2011. jan. 26. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Felesleges barátnak hívni, mert fiú-lány barátság nincs. Az meg hogy egyáltalán az eszedbe jutott, hogy szex is legyen, egyértelműen bizonyítja. Gondolom a barátaidat nem akarod megdugni filmnézés közben. És biztos lehetsz benne, hogy a csaj is gondolt már ilyesmire, ha ennyire jóban vagytok, szóval ne feszülj rá semmire, csak hagyd a dolgokat megtörténni. Ha lesz szex, akkor lesz, ha nem, akkor meg nem. Ilyen egyszerű.
2011. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
most haveri szexet akarsz tőle, fiú lány barátságot vagy kapcsolatot?
2011. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ha még nem járt soha nálad akkor rögtön első alkalomkor ne hívd ottalvósra:)
2012. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!