Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak! Ha egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Ha egy csajjal akartok jarni, de nem komoly kapcsolatot akartok, csak par honapig kell nektek a lany, es o rakerdez, hogy komolyak a szandekaitok vagy csak futo kalandra kell nektek, megmondanatok neki?

Figyelt kérdés
Oszinten valaszoljatok legyszi, es kort is irjatok! Minden valaszolot felpontozok.
2011. szept. 18. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gerinces ember alapból nem jöön össze szerintem olyannal, aki nem kell neki hosszú távra, szal ha a lány rékérdez akkor sem biztos hogy igazat mond..
2011. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy lánnyal úgy járok hogy hosszú kapcsolatra godolok...valahogy nem tud eszembe jutni hogy kihasználjam....

De ezt a béna lányok pont ellentétesen veszik észre...

18/f

2011. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván azt kell mondani, hogy komolyak az ember szándékai, mert ellenkező esetben, keres magának valaki mást.
2011. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
ha a lány nem jelentene számomra semmit, és csak egy idegen lenne és csak azért kéne mert épp nincs jobb, akkor NEM mondanám meg...
2011. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha megkérdezné , megmondanám ...
2011. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Sajnos nekem volt egy olyan korszakom amikor nem voltam őszinte az aktuális páromhoz, párjaimhoz. Ez az őszinte nem kertelek. Nem vagyok rá büszke, de megtörtént.


Az akkori ismeretségi körömben is jó pár srác volt ugyanígy gerinctelen a lányokkal.


Szóval a rossz hírem az, hogy minimum 50% esélyed van arra, hogy nem őszinte a fiú. Főleg a mai világban. Manapság a pia, a drog, cigi, nélkül már azt hiszik magukról a fiatalok, hogy fél emberek.


Amikor 18év körüli voltam a drog még csak a filmekben szerepelt, hajléktalant is csak ott láttam. Pedig Budapesten éltem, sokat jártam a 7., 8. kerületben is. Most 37 vagyok. A világ azóta teljesen kifordult önmagából és sokat züllöttek a fiatalok.


De nem csak a fiatalok. Velem egykorúaknál is sok megcsalásról, átverésről hallani.


Mindenképp légy körültekintő. Figyeld a tényeket. Ne feledd! Az mindig fontosabb, hogy mit látsz, mit tesz vagy nem tesz a másik, mint az hogy mit mond! Szóban bármit lehet ígérni mondani! A tettek számítanak, vagy a mulasztások! Azok alapján hozd meg a döntéseid.


Ne hagyd, hogy az érzelem és üres szavak, ígéretek elvakítsanak, elhomályosítsák a szemed!


37F

2011. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!